Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hányan vetnének véget életükne...

Hányan vetnének véget életüknek ha behajtás során kilakoltatják őket? Az igen én megtenném vagy nem válaszok mellé egy miért igen vagy miért nem indoklást is kérek szépen.

Figyelt kérdés
Engem most bármilyen esemény nagyon érzékenyen érint mivel a bevételeim többszöröse a minimum kiadás. Rokkantsági ellátásban részesülök, és nem látok kiutat a helyzetemből. Munkalehetőségre nem látok esélyt, és egy műtét még hátra van.
2013. febr. 14. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
én igen. vszínű így is, pedig "csak" nagyon beteg vagyok.
2013. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Már egyszer felálltam a padlóról, teljesen kisemmiztek, csak a többmilliós adósság maradt rajtam. Megtenném még egyszer. És még egyszer...
2013. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem, mert ez "csak" egy lakás. Az öngyilkosság egy önző dolog. Te is biztos sok embernek vagy fontos, nem kellene eltörölnöd a létezésed, csak mert valaki azt mondja, hogy te ezt nem érdemled meg. Én nem lennék képes véget vetni az életemnek csak azért, mert nincs pénzem vagy nincs tető a fejem fölött. Van családom és nekik fontos vagyok.


Ha öngyilkosságon töröm a fejem, akkor kinézek az erkélyen és kérdezem magamtól: fájna-e itt lezuhanni? Ha igen, akkor kihúzom az öngyilkosságot az alternatív megoldások közül. A te eseted igen rossz, hisz ha rokkant vagy, akkor az tényleg megcsapolja a választási lehetőségeidet. És ne sértődj meg, de elég gerinctelen lennél, hogy úgy távoznál el önként, hogy van családod, barátaid, szerelmed.

2013. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát ez az, de azt írod, h van családod ...

na de amikor valakinek senkije és semmije , az utolsó lakást is elveszik + nagyon beteg ? akkor is ezt mondanád? amikor tuti biztosra tudja h csak a szenvedés várhat rá, és legjobb esetben is egy megalázó életmód pl valami elfekvőben, ahol ha épp olyanuk van, akkor heti 1x azért tisztába tesznek?

szal erre is vágynál?

persze, felálltál, de szal van egy szint, ami után garantáltan nem állsz fel, és ezt se olyan nehéz elérni.


sztem az öngyilknak vannak esetei amikor nem beszélhetünk önzőségről, nem szabad ennyire általánosítani! sokszor igez, de sokszor nem!

2013. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Többször kezdtem már újra a semmiből, volt mikor egyetlen ruhám maradt ami rajtam volt. A most vázolt szituáció mért lenne ennél rosszabb?
2013. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert először is mindent megtennék, hogy nem jussak el egy behajtásig. Ha már valami ott tart, akkor ott éveknek kellett eltelnie. Az életet meg nem dobnám el, soha nem tudni, mit hoz a jövő.
2013. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek voltak .

Puszi mindenkinek 

2013. márc. 2. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!