Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Behajtócég miért nem perel...

Behajtócég miért nem perel be, miért nem kér fizetési meghagyást, ha egyszer megigérte?

Figyelt kérdés
4 éves 20 ezres telefontartozásról van szó, amit vitatok és nem fizettem nekik. A második behajtócég zaklat a leveleivel, amire szoktam is válaszolni, hogy nem tartozom. 5-7 levél után küldtek egy végső levelet, amiben közölték a fentieket. Azóta se levél, se fizetési meghagyás. Most akkor mi van? Köszi.

2012. jún. 13. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Most akkor az van, hogy bepereltek.
2012. jún. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pont az a bajom, hogy se nem pereltek, se nem adtak fizetési meghagyást. Miért nem? Én akarok ilyet magamnak.
2012. jún. 14. 08:26
 3/7 Csiß ***** válasza:
Küldök én neked ha nagyon kell xD
2012. jún. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer csak kapsz egy meghagyást jó kis többlet költséggel.
2012. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék ellentmondani, és szeretnék tárgyalást magamnak. Miért nem kűldik már. Elmennék a tárgyalásra, beleröhögnék a pofájába a jogászuknak, hiába tipródik úgyse kap pénzt, meg ilyesmi.
2012. jún. 28. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem még egy tárgyalásra se hÍvtak be.
2012. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mocsok behajtó férgek, írogatnak és nem lesz belőle semmi buli tárgyalás
2012. jún. 29. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!