Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet bajom abból, hogy nem...

Lehet bajom abból, hogy nem fizettem be a Telenor számlámat?

Figyelt kérdés

Tartozásom volt a Telenor felé, ha jól emlékszem 3 hónappal voltam elmaradva(inkasszóm volt, viszont nekik már nem "jutott", mikor megpróbálták levonni). Ezért letiltották először a kimenő, majd a bejövő hívásokat.

Bementem megkérdezni, hogy mennyit kellene befizetnem, kiderült, hogy 40 000 (pedig 5 ezer forintos havi számláim voltak).


Ez májusban volt. Azóta vettem egy Vodafonos mobilt, feltöltőkártyásat. Szóval már azt sem tudom, hogy hol van a pannonos sim-kártyám, őszintén szólva.


Lehet ebből valamilyen bajom(pl. behajtócég) ?

Azóta nem kaptam levelet tőlük, ezért is nem jutott eszembe ennyi ideig.


2012. jan. 9. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
kapsz majd levelet, ne aggódj emiatt. Természetesen be fogják hajtani az összeget, csak már nem a 40e-t, hanem a 120-at, ha sokáig húzod. Az is pénzbe kerül, hogy kiadják behajtócégnek, azt is rajtad verik le, efelől ne legyen kétséged. Nyilván nem fogják annyiban hagyni az egészet a két szép szemedért. Jobban jársz, ha minél előbb rendezed a tartozásod, különben fizuból vonja majd a végrehajtó vagy jelzálogjogot jegyeztetnek be a lakásodra.
2012. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát én úgy tudom be fogják rajtad hajtani. Ha nem lesz pénzed kifizetni akkor BÁRMIRE rá tehetik a kezüket.... De olyat is halottam ha nem tudják rajtad sehogy se behajtani akkor felkerülhetsz a BAR listára.
2012. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fizesd be.
2012. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Influenzás leszel.
2012. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jah bar listára kerülsz.. nekem T-Mobilelal volt hasonló esetem, és már a MOKK vmi ügyvédi kamara v mi küldött üzenetet, hát én leszartam.. Nemtudtak semmit se csinálni.. Aztán mikor lett pénzem kifizettem nekik és kész.:)
2012. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De a BAR lista a legrosszabb eshetőség? Mert azon már túl vagyok :D
2012. jan. 10. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Marha egyszerű a téma.. Ebbe az országba csalni kell! ha dolgozol beszéld meg a munkáltatóddal ne jelentsen be.. Ha nincs lakásod/autód ingóságod akkor nemtudnak veled mit kezdeni. Sőőőt, volt tartozásom 1 helyre... Nem vettem át semmit és kész.. Egy idő után nem küldték, el is évült :D
2012. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm aki tartozik a pannonnak már évek óta.. És a régi lakcímére megy a levél is :DD Szarik rá, nemtudnak vele mit kezdeni,felkerülsz bárlistára és kész. ennyi
2012. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Viszont, akkor tod kijátszani ha 5 évig nem kapsz semmi levelet, vagy nem veszel át.. Mert megunják,hogy nem veszel át semmit, és nem küldik,1 idő után elévül és kolbász.Viszont addig ne legyen bejelentett munkahelyed, mert azonnal rászálnak a pénzedre.Ha nem a bankszámládról vonják akkor a munkáltatód keresik meg.:)
2012. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!