Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor one touchnak hogy...

Telenor one touchnak hogy birnám húzni a prociját?

Figyelt kérdés

Van egy One Touch om ami nem lett rootolva meg semmi.A régi HTC tattoomnak simán birtam huzni a prociját 528 rol 710re

és akk gondoltam ezt a telefont is meg lehetne csinálni,de itt jön a probléma az unokatestvérem haverja csinálta azt és fogalma nincs mit kell rátenni a telefonra.A HTCmre rálett rakava a 2.3.5 ös android és rootolva lett.Aztán én simán csak leszedtem a CPU mastert és annyi.Az ot re is leszedtem de 600 MHz alá birom csak rakni az meg ugye hülyeség .Ha lehetne valaki elmagyarázná hogy ezt hogy birom pl 700 MHz fölé vinni,mit kell letöltenem meg ilyesmik.


Előrre is kösz a válaszokat.


2012. jan. 8. 22:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!