Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért tudják a cigányok...

Miért tudják a cigányok rettegésben tartani a MAGYAR embereket MAGYARországon?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 16:00
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként eltértünk attól , hogy a cigányok mit is bűnöznek .
2013. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 baranyi kálmanné ***** válasza:
11%
okos enged szamár szenved !!!!!!!!!!
2013. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Már mehetsz is.
2013. febr. 24. 18:00
 34/45 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha a kutya be venné , amit mondasz veszteségben halna meg .

Látom , hogy mennyit tudsz a cigány bűnözésről .

Mennyi egy db cigány van a faluban ahol élsz ?

Meg nem tudok semmit se a cigányokról ugye ?

Nagyapámat tavaly 2x verték össze és rámolták ki s házát . Már rám is fogtak kést , és úgy vették el a pénztárcámat , mert láttak egy 2000ft-ost . A mi házunkból fényes nappal jöttek be lopni , mikor nem voltunk itthon .

Azt el hiszem , hogy gyúrsz , mert az sok szteroidtól már az agyad gombostűnyire zsugorodott .

2013. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
77%

Anyuci , vagy apuci segített kitalálni ezt az egészet ?

Ja el is hiszem , ha tudnád milyen a cigány akkor nem hordanál ennyi hülyeséget össze róluk . A nullán , pedig megcsúszott az ujjad nem ? Ja gondolom milyen kemény kis 14 éves lehetsz akinek csak a világ a gépből áll .

2013. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Jó is lenne,ha csak kitalálnom kellene.Legalább úgy fogalmaznál,hogy ne derüljön ki a mocsok stílusodból hogy szórakozol.
2013. febr. 24. 20:40
 37/45 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha te írtad,hogy Nógrádi vagy akkor nem is laksz olyan messze gyere le nyugodtan és kézen fogva körbevezetlek a településen,itt megtanulnád hamar te kis ropi milyen a való élet.
2013. febr. 24. 20:43
 38/45 anonim ***** válasza:
78%

Ha tudnád , hogy milyenek a cigányok akkor bevallanád , hogy nem szent lelkek . Már nem vagyok Nógrádi , mert két éve 19éves koromba eljöttem onnan , mivel semmi munka nem volt . Legalább is volt (alkalmi ), csak nem be jelentett .


De ha tudod milyenek a cigányok , akkor miért véded őket ?

Na akkor a szavahihetőségedről ennyit .

2013. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem véded a cigányokat , akkor miért írtad , hogy nem is olyanok , amit állítottunk ? De persze utólag már könnyű letagadnod , ha a moderátor kitörölt csomó választ .


Az miért lenne kitalált szöveg , hogy már nem Nógrád megyében élek ?


De ha tudni akarod akkor Bujákon nőttem fel , és a szüleim most is ott élnek . Én pedig Gyulán dolgozom a húsüzemben , valamint itt is lakok albérletben .


De elég furcsa egy ember vagy , hogy sorra hazudtolod meg magad .

2013. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy cigány rátámad egy magyarra akkor ezt mondják : " Jól tette szerencsétlen roma , meg kellett védenie magát a gonosz ráásszistáá máágyáártól . De ha egy magyar támad rá egy cigányra : Jáj ! Segítséég ! Fajüldözéés ! Én közhasznú munkáról jelentkeztem volna át a munkaügyi központ által finanszírozott és meghirdetett " targoncavezető + könnyűgépkezelő + raktáros " 3 az 1 - ben képzésre , ezáltal három szakma lehetett volna a kezemben . Mikor bementem a hivatalba , kinevettek és elutasítottak , hogy legalább fél év álláskeresés után lehet leghamarabb jelentkezni képzésre ,és akkor sem biztos , hogy bekerülök , mert rengetegen jelentkeznek és csak néhány hely van . A munkatársam , egy drogos cigány pedig földhöz vágta a lapátot , hogy ő nem dolgozik ennyi pénzért , elmegy tanfolyamra . Mondtam neki , hogy nem lehet , mert most jöttem onnan . Erre fel érdekes módon őt rögtön felvették a tanfolyamra , és négy hónap múlva három szakma is a kezében volt , és most az egyik gyárban dolgozik 140 ezerért targoncásként , mert a munkanélküli központ egy évig fizet a munkáltatójának . Cigányoké az ország .
2013. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!