Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért tudják a cigányok...

Miért tudják a cigányok rettegésben tartani a MAGYAR embereket MAGYARországon?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 16:00
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
98%
Én nem élek rettegésben. Mondjuk Borsodban szerencsére még életemben nem jártam, ott nem tudom milyen a helyzet.
2013. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
92%

Azért , mert a liberális majmok hagyják , hogy mindent megtehessenek és aki tesz ellenük azt egyből rasszistának ítélik . A cigányok meg nagyon jól kihasználják a helyzetüket , ezért nyugodtan késelgetnek , összevernek ártatlanokat . Nem lehet semmit se csinálni velük , mert egyből ugranak a liberálisok (akik életükbe nem láttak cigányt), hogy mert kisebbségbe vannak és mi nyomjuk el őket és ezért teszik ezeket .


De mondok egy saját példát . Én büntetetlen előéletű voltam . Pont egy hete járt le a 2 év felfüggesztettem .

Az úgy kezdődött , hogy késő este , felkeltem nagy zörgésre az udvaromban . Két cigány épp akarta ki rámolni a garázsomat . Kimentem és elbeszélgettem velük . Pontosabban alaposan összevertem őket . Ezt követően feljelentettek rasszista indokkal elkövettet testi sértésért . A bíróságon , senkit se érdekelte , hogy mit kerestek az udvaromba , csak azzal foglalkoztak , hogy elvertem őket . Természetesen én voltam egyedül a hibás , mert elvertem őket . De tőlük meg se kérdezték , hogy miért feszítették fel a garázskaput és mit kerestek az udvaromban .


Szóval az a baj , hogy azt nézik , hogy mit tesznek ellenük és nem azt , hogy mi annak az oka hogy utálják őket , és hogy miket tesznek .


De eltértem a kérdéstől , úgyhogy konkrétan a kérdésre a válaszom azért , mert majdnem mindennapos , hogy valakit megkéselnek , összevernek a cigányok . Ráfogják , hogy szegénység miatt teszik és ezét elnézik nekik . Aki meg ezt szóvá teszik azt rasszistának bélyegezik .

2013. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a videót,nagyon szép és tetszett.

Tehát a politikusok annak érdekében,hogy még jobban elnyomjanak minket,a népet,egy halom joggal védik a cigányokat,és ha ezeket a jogokat megfordítanák gondolom már meg is fordulna az egész helyzet.

2013. febr. 8. 18:01
 15/45 anonim ***** válasza:
62%

Ez történik ha nincs összefogás-

http://www.youtube.com/watch?v=vgbQIReDwWE

2013. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Ami után végképp nem értem az ilyen kérdéseket:

[link]


Idéznék is:

"Az egyik ügyvéd megjegyezte, tudomása szerint az elmúlt években közösség tagja elleni erőszak miatt bíróságra került néhány ügyben szinte kivétel nélkül romák voltak a vádlottak."


De tessék továbbra is abban a tévhitben élni, hogy itt a magyarokat szokták rasszizmussal vádolni.

2013. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
57%
Az Eu is azt akarja, hogy adjunk meg mindent a romáknak és, hogy ne vándoroljanak mindenfelé hanem itt tudják őket tartani. Hát persze, hogy az az Eu érdeke.
2013. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
38%

Kedves # 12/17 !

Remélem okoztál a férgeknek maradandó sérüléseket.

Minden esetre sikerekben gazdag tárgyalást.

2013. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
2013. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
71%

A liberálisoknak köszönhetjük,


Egyszer panaszolom az iskolánkban több mint a fele osztály cigány, 17-18 évesek. Erre egy liberális: Indulj tehenet hajtani ,mert tanulatlan vagyok. Egy vessző miatt, írta ezt, a cigánynak meg persze el kell tolerálni még azt is ,hogy megkésel.


Azért,mert szóvá tettem ,hogy cigány hordák járnak. Kötözködnek, én félek, de a többi magyar is ,egyből rasszista lettem,szerinte.

2013. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!