Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi van itt mi folyik itt?

Mi van itt mi folyik itt?

Figyelt kérdés

ennyire igazak a hirek? a starok az illuminati keze alatt dolgoznak???


http://www.youtube.com/watch?v=NOubzHCUt48

ebben videoban nincs olyan resz amiben nem lenne okultizmus szimboluma


http://www.youtube.com/watch?v=udOyALATTu0

kicsit party zene de kinem halgati?


http://www.youtube.com/watch?v=kYtGl1dX5qI



tennleg ennyire osszetett minden en egy kicsit felek



2013. jan. 6. 00:10
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
66%

#9


1: A horogkeresztet sem a nácik készítették,de mégis ők használták.Ugyanez ez a helyzet az illuminátusokkal is.Még az oké is lenne ha néha lennének jelen ezek a szimbólumok,de az hogy ennyire sűrűn fordulnak elő már gyanús,ilyen sok véletlen egybeesés nem történhet meg.A pop ipart is a háttérhatalom irányítja,ezért tesznek bele ennyi illuminátus szimbólumot


2: "Kb. havonta jelennek meg újabb és újabb összeesküvés elméletek, amik gyakran nemcsak egymásnak, de még maguknak is ellentmondanak"


Mint például?


Az a legjobb ha valaki kételkedik,aki semelyik oldalon sem áll,de te látszólag teljesen lehetetlennek tartod az egészet.Továbbá szeretném megemlíteni azt a dolgot hogy nem minden összeesküvés elmélet,pl a világvége nem volt az,azt csak egy hülyegyerek találta ki


3: A kormány és a hivatalos média magyarázata valamiért sántít nekem,így inkább hiszek az öszeesküvés elméletekben mint az övékben,mert logikusabbak

2013. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

ami most folyik az egy puccs az europai unio bedontese semmi mas ..

latod nem tudod kik ok akkor miert szolsz bele?

2013. jan. 7. 13:48
 23/44 anonim ***** válasza:
19%

"Ugyanez ez a helyzet az illuminátusokkal is.Még az oké is lenne ha néha lennének jelen ezek a szimbólumok,de az hogy ennyire sűrűn fordulnak elő már gyanús,ilyen sok véletlen egybeesés nem történhet meg."


Milyen sok véletlen egybeesés? Egyszerűen nem értem, miről beszélsz. Ezek szimbólumok, amik évszázadok óta áthatják az emberi kultúrát. Nyilván ezek után a modern művészetekben is fel fog tűnni. Egyszerűen nem értem miért kell háttérhatalmat belemagyarázni abba, amire van egyszerűbb magyarázat is.

Példa: egyes jelképek egyértelműen pl. a sátánizmushoz köthető. Ezek a jelképek pl. bármilyen háttérhatalom nélkül meg fognak jelenni minden olyan videoklipben, ami vámpírokról boszorkányokról meg hasonlókról szól.


De ott van a leggyakoribb szimbólum: a piramis. Ez egy olyan dolog, ami évezredek óta foglalkoztatja az emberiség fantáziáját. Egyszerűen az emberek nem tudnak mit kezdeni a piramisok jelenlétével. Annyira érdekel mindenkit, hogy folyamatosan visszatérnek ezek a szimbólumok. És ehhez nem kell háttérhatalom.

2013. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
mit nem ertesz ezen? szerinted veletlen az,hogy minden 2-ik videoban,reklamban satanisat vagy illuminati szimbolum van? ja es ha vegig nezted Kesha videojat akkor ott a vegen teljesen kiveheto az egyszemu piramis amit te ugye nem lattal :) 2. mivel a Media is nekik munkalkodik igy csak novekedni fognak ezek
2013. jan. 8. 16:03
 25/44 anonim ***** válasza:

#23


Nem tudom hogy miért pont az Illuminátus szimbólumokat nyomatják állandóan amikor van annyi más szimbólum is a világon,ez már gyanús.A piramis egy magában nem baj,a háromszög se,de azért ha a videók tele vannak kifejezetten illuminátus jelekkel az azért már elgondolkodtató.Az amerikai dolláron például miért pont egy illuminátus szimbólum van.Mi küze van Amerikának a piramisokhoz?Még ha Egyiptomnak a pénzén lenne rajta ez a szimbólum akkor megérteném


Az meg műr megint más ha egy boszorkányos videóklipben sátánizmusos szimbólumok jelennek meg,de nem tudom szerintem az feltűnő ha egy videóklipben érdekes módon többször is megjelenik a letakart szem (tehát csak egy szem marad nyitva,a minden látó szem) háromszögek stb Mertha még néha lenne akkor talán nem is gyanakodnánk,de ez eléggé sűrű,nehogy már ennyire felkapottak legyenek PONT ezek a szimbólumok

2013. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


szerinted veletlenek ezek?

2013. jan. 9. 04:24
 27/44 A kérdező kommentje:
1776-ban lett a nyilvanossagra hozzva a titkuk es lam megszuntek! de Adam megigerte hogy 100-szor erosebben ternek majd vissza!! nah itt vannak csak annyi nem tiszta hogy sokan azt mondjak hogy nem emberek kerdem en akkor mik?
2013. jan. 9. 06:54
 28/44 anonim ***** válasza:
80%
Van egy olyan elmélet hogy ők félig emberek és félig reptoidok.Na már most ha meghallgatod ezt az elméletet akkor tényleg logikusnak hangzik,viszont ezzel kapcsolatban már tényleg kételkedő vagyok,akármennyire is nyitott az elmém,de ki tudja lehet hogy igaz,lehet hogy nem
2013. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
67%

Most komolyan ezek a képek mint komoly érvek? Komoly? Tényleg?


Elárulom, már én is csináltam ilyen mozdulatokat, bármiféle illuminátusság nélkül. Komolyan, mennyi az IQ-d? Egyáltalán pozitív szám?

2013. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes miért takarja le olyan sok sztár a szemét?Á kicsit se feltűnő :D
2013. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!