Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi van itt mi folyik itt?

Mi van itt mi folyik itt?

Figyelt kérdés

ennyire igazak a hirek? a starok az illuminati keze alatt dolgoznak???


http://www.youtube.com/watch?v=NOubzHCUt48

ebben videoban nincs olyan resz amiben nem lenne okultizmus szimboluma


http://www.youtube.com/watch?v=udOyALATTu0

kicsit party zene de kinem halgati?


http://www.youtube.com/watch?v=kYtGl1dX5qI



tennleg ennyire osszetett minden en egy kicsit felek



2013. jan. 6. 00:10
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

# 8/10

Igen igy van de en inkabb sajnalom oket amiert ilyen agymosott patkanyok......

2013. jan. 7. 09:45
 12/44 anonim ***** válasza:

Van más bizonyítékod is a popszámokon kívül? Mert az, hogy pár szimbólum megjelenik néhány slágerben az nem bizonyíték, már leírtam hogy miért.


A listát amit leírtál: az is honnan van? A kisujjadból szoptad? Vagy a két szép szemedért higgyek neked?


És szerinted az az agymosott, aki nem hajlandó csak úgy mindent elhinni? Mert szerintem aki kételkedni hajlandó az a kevésbé agymosott (hajlandó gondolkodni). Ami bizonyítékot itt felmutattál az édes kevés.


És ne tőlem várd azt, hogy bizonyítsam, hogy nincs igazad. Mert ennyi erővel én meg azt mondom, hogy van a jeti, és már láttam is. Te meg bizonyítsd, hogy nincs és hazudok.

2013. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

hitetlen - jó hogy nem gyaurnak hívsz. Hol vagyunk a középkorban?


És helyesen írtam: illuminati szó a latin "illuminatus"=megvilágosodott szó többesszáma. A magyar nyelvben az illuminátus szó már meghonosodott, Dan Brown könyve óta mindenképp. Az illuminátus szót pedig lehet magyarul többes számba tenni: illuminátusok.


A listát amit linkeltél: azt ki írta?


Ja most látom, hogy közben törölték a válaszod.

2013. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

majd mikor 100%-os bizonyitekod lesz majd akkor beszelunk

a listat barhol megtalalod

2013. jan. 7. 12:23
 15/44 anonim ***** válasza:

Mert a te bizonyítékod hol 100%? Legfeljebb 1% esélye van annak amit írtál. És még egyszer: ki írta a listát, és milyen bizonyítékai vannak?


És van 100%-os bizonyítékom: az, hogy neked egy bizonyítékod sincs. Van egy listád, meg néhány popszámod. Nem bizonyítottad a kapcsolatot közöttük. És akkor te vársz ellenbizonyítékot egy olyan esetre, amire nincs bizonyíték. Mondom: tipikusan a "bizonyítsd hogy nem van a jeti" esete.

2013. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
miert bizonyitsak egy olyannak mint te? aki csak a hulyeseget hajtja ? haggyuk mar es nem csak a pop szamok vannak hanem ennel osszetettebb a dolog
2013. jan. 7. 13:12
 17/44 A kérdező kommentje:

ez csak egy resze annak ami a mai vilagban zajlik! mivel ezek a rohadekok meg akarjak szerezni a hatalmat ere eleg akar a penz:) ha van penzed van hatalmad,az meg mas,hogy ezt ok hogy erik el, masok azt mondtak,hogy mar keszen al minden ahoz hogy kirobbantsanak egy halalos virust,felepitettek mar a koncentracios taborokat...

nem kerem hogy hiddel meg nem is azert irom de egy kicsit gondolkoz el ezen milyen valtozasok mentek vegbe a politikaban azota miota Obama van az elen..... akik uralni akarjak a vilagot azok a Bilderbergek hatalom manias idiotakrol van szo akiknek teljesen minde1 lese szarja az embereket csak penz es hatalom fontos arol nem is beszelve hogy az emberiseg 3/4 elakarja pusztitani virusokkal meg minden nyavajaval

2013. jan. 7. 13:23
 18/44 A kérdező kommentje:

felkene ebredni mert ha ez igaz mar pedig ez az akkor nagy bajban vagyunk tesem szeretenl rabszolga lenni a csaladoddal meg en sem szoval egy kicsit jarj utanna keresges es majd rajosz hogy nem hulyeseg amit mondunk

http://www.youtube.com/watch?v=WFJL1mmpOcg

itt is beszelnek roluk

2013. jan. 7. 13:26
 19/44 A kérdező kommentje:
2013. jan. 7. 13:29
 20/44 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg magyarul gépelni. Milyen jogon kérted, hogy én írjam helyesen az illuminati szót, ha te alapvető nyelvtani hibákat vétesz? A másik: a mondoatok nem poénból vannak. Tessék szépen tagolni az írásodat.


3) Most akkor illuminátusok, vagy Bilderberg csoport?

2013. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!