Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tudnák tenni? Egy közösssé...

Mit tudnák tenni? Egy közössségi oldalon zaklatnak a cigányok?

Figyelt kérdés
Pár cigány zaklat nagyon régóta.
2009. aug. 21. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet letiltani őket? A legtöbb oldalon van rá lehetőség, és akkor nem tudnak neked írni.
2009. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Gondolom vannak ott skinheadek is meg ilyenek nem? Keresd meg őket, pl. klubbokban írj nekik pár sort, aztán ők is beszálnak a vitába ha meg a cigók nembírnak magukkal elkappják őket :)
2009. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ilyen miatt, hogy ha mondjuk azt írja nekem valaki egy közösségi oldalon magánlevélben, hogy dögölj meg, vagy sérteget, az ellen mit ér a feljelentés? Nem védeni akarok senkit, csak ezzel mit követ el? Ha valakivel bajom van a szemébe is megmondom, mégse jelent fel érte. Szal nem értem, hogy milyen indokkal lehet feljelenteni így valakit.
2009. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Még hogy a cigányok ok nélkül nem irogatnak ilyeneket, milyen hihető.... Az öcsémnek állandóan beszólogatnak az utcán, pedig nem különc, teljesen átlagos srác átlagos kinézettel, erről ennyit.


Szerintem is fordulj az oldal üzemeltetőihez.

2009. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,jelenteni fogom az oldal üzemeltetőjének.
2009. aug. 22. 14:02
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát én myVIpen vagyok és eddig úgy volt, hogy be lehet állítani, hogy csak az írhat neked komit a kép alá aki ismer. Töröld őket ismik közül, és állítsd be így és meg id van oldva. A m.ocskok meg főjenek a levükben.
2009. aug. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!