Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni akkor ha...

Mit lehet tenni akkor ha zaklatnak vagy erőszakoskodnak valakivel de a rendőrség nem tud/mer csinálni semmit se mert még ők is félnek ezektől az emberektől?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menekülni.... Jobb nincs.

Ha védekezni próbálsz ellenük, még téged vesznek elő rasszizmusért.

2010. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom h milyn jellegyu de he pl megfenyegetnek azt vedd fel mondjuk diktafonnal vagy telefonnal és akkor tuti elitélik őket
2010. szept. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban?
2010. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

00:53!

Te aztán k**va okos gyerek vagy!

Ha valaki megfenyeget azt általában nem jelenti be előre!

Vagy talán fenyegetés közbe mondjad neki hé haver várjál már hadd vegyem fel mer nem fogja senki elhinni! Ez pont így működik!

2010. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kb. 2 hete erőszakoskodtak az utcán velem,miután elmentek az "úriemberek" felhívtam a rendőrséget. Egyből tudták kikről beszélek, azt mondták, hogy kiküldenek egy járőrkocsit. Másnak sétáltam ugyanott és az egyik férfi jött velem szemben, szóval a rendőrség semmit se csinált.

Most meg retteghetek, hogy legközelebb mikor kötnek belém ezek a tuskók!:S

2010. szept. 16. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!