Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit tudnák tenni? Egy közösssé...

Mit tudnák tenni? Egy közössségi oldalon zaklatnak a cigányok?

Figyelt kérdés
Pár cigány zaklat nagyon régóta.
2009. aug. 21. 10:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon úgy néz ki ez a te eseted, hogy nem több, mint egy átlagos kamasz csúfolódás, ami "úgy kezdődött, hogy visszaütött"!


Mit tudnál tenni?

Elgondolkozni azon, hogy a postaládába bedobált reklámújságokkal és szóróanyagokkal mit csinál az ember. Tesz rá nagyívben! El se olvassa. Vagy rötyög azon, hogy próbálnak akarnak lyukat beszélni a hasába. Olvasatlanul eldobja. Vagy éppen felsóhajt, hogy de jó, hogy bedobálták, mert kell valami a sáros cipők alá az előszobába. Stb., stb.

2009. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
5%
engem nem zaklatnak érdekes..téged miért???
2009. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.

És azért piszkálnak mert fura külsőm van.nem vagyok emo,de eléggé feltűnő a külsőm.

És azért piszkálnak,mert nem tetszik nekik a fejem.

2009. aug. 21. 11:55
 14/26 anonim ***** válasza:
32%

Nem lehet, hogy te is hibás vagy abban, hogy csesztetnek? Ha pl. nem töltögetnéd fel a dolgaidat (egyébként is minek 120 telefonnal és tükörrel fotózott, nyomi képet feltenni), akkor nem is bántanának. Vagy azon még nem gondolkodtál el, hogy aki k*rvásan viselkedik, azt lek*rvázzák (és nem csak a cigányok)?

Ha nincs olyan kép, szöveg, satöbbi a lapodon, amibe nem tudnak belekötni, akkor nem is fognak belekötni, ennyi. Vagy titkosítsd az albumokat, hogy csak az ismerőseid láthassák őket...

2009. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Képzeld.Csak az arcom látszik a képeken,más nem.

És nem viselkedem k*rvássan.

A cicáimmal vannak képek.

2009. aug. 21. 12:11
 16/26 A kérdező kommentje:
És csak 5 darab képem van.És plusz rajzok.
2009. aug. 21. 12:11
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lesz ha azonnal írsz az oldal szerkesztőinek, ha akkor sem fejezik be mehet a feljelentés!

Ha egy valaki komolyan gondolja, a cigányok közül, hogy kiírt téged..

2009. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, melyik közösségi oldalon zaklatnak, de az iwiw-en le tudod tiltani a levélküldőt, hogy többé nem fogadsz tőle levelet!


De az Üzemeltetőnek is panaszt tehetsz, törölni fogják az illetőket, mert a Felhasználói Feltétekben ez tiltva van.

2009. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
69%

valószinüleg azért irnak állandóan rád mert válaszolsz a dolgaikra nem?

Amúgy magyarországon nem csak egy közösségi oldal van,a barátaid is biztosan fennvannak legalább ezer félén.... ha nagyon idegesitő töröld magad és menj máshova...

Amúgy nem hiszem hogy cigányok csak úgy elkezdenek irogatni ok nélkül. Amúgy meg nem kell elolvasni a leveleiket, ki kiváncsi rájuk,szerintem eléggé nagy baromság hogy ilyenek miatt aggódsz.

2009. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. aug. 21. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!