Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lenéznétek mert cigányok...

Lenéznétek mert cigányok között lakok?

Figyelt kérdés
Magyar vagyok és nem kedvelem a cigányokat de sok Magyar úgy vesszem észre lenéz ez miatt. Szívesen el költöznék csak ahhoz pénz is kel! Ti nektek mi a véleményetek rólam ezek alapján?
2012. dec. 2. 17:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez melyik megye, melyik járás?
2012. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 mustafa33 ***** válasza:
velük vagy köztük? nem mindegy.
2012. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én megértelek, kérdező, én is cigányok "között" vagyok most is, nem tehetek róla. Ha megnézem a falut műholdas térképen, egy patak kettéosztja a falut. Az egyik része (ami a falu egy harmada), az a cigánysor, látni is lehet, hogy ritkábban vannak a házak, DE minden házban laknak minimum 10-en. A másik rész, ami a falunak a két harmada, ott nagyjából csak magyarok élnek. Mi szerencsére pont a határon vagyunk, de azért már itt vannak rendesen. A házunk előtt vonulnak minden nap csordákban.

És mi is elköltöznénk, csak nekünk is kéne a pénz. Csak az meg nem jön, mert Orbán elveszi tőlünk, és annak egy részét adja a cigányoknak, a többit megtartja. Ez van. Kitartás! 2014-ben (remélhetőleg) jön a Jobbik, és vége ennek az egésznek. Amelyik cigány nem fog dolgozni, az éhen döglik.

2012. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.


Köszönöm, hogy megértesz amúgy a jobbikban sem igazán bízok, mivel a legtöbb elkényeztetett kis szájhős.

Nem sértegetni akarom őket csak sok olyat ismerek aki szíja őket (ok nélkül) Ha meg össze futna a cigókal meg nyaliznak nekik rájöttem csak magamra számíthatok senki másra!

2012. dec. 23. 11:57
 15/17 mustafa33 ***** válasza:
Bizony csak magad védheted meg magad, de a hatalom mindent megtesz azért hogy erre ne legyél képes, hogy ne legyen eszközöd az önvédelemre. Önvédelmi fegyvered meg csak akkor lehet, ha veszélyeztetve vagy, de ezt bizonyítani kell. bizonyítéknak pedig csak a saját boncolási jegyzőkönyvedet fogadják el.
2012. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Amíg vér nem folyik!!!

Ez a bevált rutin!

2012. dec. 24. 13:21
 17/17 mustafa33 ***** válasza:

amíg vér nem folyik? azután már nem kapod meg, mert félnek hogy bosszút álsz. Sértetként nem vagy megbízható.

22-es csapdája!

2012. dec. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!