Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lenéznétek mert cigányok...

Lenéznétek mert cigányok között lakok?

Figyelt kérdés
Magyar vagyok és nem kedvelem a cigányokat de sok Magyar úgy vesszem észre lenéz ez miatt. Szívesen el költöznék csak ahhoz pénz is kel! Ti nektek mi a véleményetek rólam ezek alapján?
2012. dec. 2. 17:48
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Semmi. Nem ismerlek, tehát véleményem nincs rólad.
2012. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha tudnám, hogy szegény vagy és nem szívesen élsz ott, akkor természetesen NEM néznélek le!
2012. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha nem húzol hozzájuk akkor nem néznélek le, inkább sajnálnálak.
2012. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ha tudnám, hogy szegény vagy és nem szívesen élsz ott, akkor természetesen NEM néznélek le!


Na igen de másabb szemel néznél rám. Ezt sajnos tudom minden vágyam az hogy eltűnjek innen!

Csak már fáj hogy így gondolnak rám!

2012. dec. 2. 18:06
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam csak már nem tudom melyik oldalon állok.
2012. dec. 2. 18:08
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is cigányok "közt" nőttem fel, ahol laktunk szinte több cigó volt mint bármi más, bár akkor még ez egyáltalán nem érdekelt. Szóval engem személy szerint nem érdekel ki ki között él, nem ettől függ semmi.
2012. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem néznélek le és nem is néznék másképp rád. A cigányok magukat minősítik nem téged, szerintem összetéveszted azt, hogy sajnálnak azzal, hogy lenéznek.

Nincs a homlokodra írva, hogy hol élsz.

Én évekig dolgoztam a 8. kerületben és még a szomszédomban is laktak cigányok. És senki nem nézett le! Inkább részvétüket nyilvánították. Persze sokan dolgoznak és laknak ilyen környéken.

2012. dec. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ajánld fel valamelyik antifasiszta, antirasszista, antinacionalista képviselőnek, hogy cserélnél vele.

Szerintem nem járnál rosszul, a Rózsadombon sem olyan rossz.

2012. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Melyik faluban/ városban laksz? Èn is olyan faluban lakom aminek kb. 70%-a cigány, de ez itt Nógrádban teljesen megszokott. És semmi bajom a cigányokkal. Sok barátom van közülük.
2012. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

tegnap 21:41


Úgy különben nekem sincs semmi bajom a cigányokkal egyet kettőt kivéve! Erre mifelénk az emberen nagyon lenézik egymást főleg a romákat és azokat akik ilyen helyen laknak!

2012. dec. 5. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!