Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik a szabad kőművesek?

Kik a szabad kőművesek?

Figyelt kérdés
láttam hogy eza kérdés már kivan írva ( http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__2.. csak hozzá akarok néhány dolgot rakni, valahol azt olvastam a szabad kőművesekről hogy utálják a zsidókat de most mégis a zsidók irányítják, azt is olvastam hogy ez a csoport azért jött létre hogy a szegényeken elesetteken stb. segítsenek és ilyesmi, na de közben megtudtam hogy a zsidók beolvadtak ebbe a szervezetbe, tehát arra a következtetésre jutottam hogy a zsidók felelősek azért amit az illuminátusok és szabadkőműves csoortok csinálnak, de végül is csak gondoljatok bele, aki ismeri a zsidó gondolkodást az meg érti hogy a zsidók pénz és hatalom mániásak, több ezer éve létezik ez a nép volt ideje sok mindent megtanúlnia-tapasztalnia, a génjeik is igazodtak a körülményekhez van egy kód amit magukban hordoznak de nem is a gének okozzák ezt hanem a vallásuk a TALMUD és még hozzá teszem hogy "ŐK A KIVÁLASZTOTT NÉP" amiben én nem hiszek, na de minden emberben meg van a hatalom vágy nem igaz?
2012. dec. 2. 15:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
csak neten írok helytelenül papírra helyesen írok, meg lusta is vagyok pl. ha azt írom hogy hülye inkább így írom hüje egy billentyűvel kevesebbet kell leütni így gyorsabban írok
2012. dec. 2. 18:42
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

"...valahol azt olvastam a szabad kőművesekről hogy utálják a zsidókat..."

Nem utálják a zsidókat, csalt volt idő, hogy nem vettek fel zsidó tagokat!


"...de most mégis a zsidók irányítják..."

Ezt mégis honnan tudhatnád? Ez amúgy is egy ökörség, de kíváncsi vagyok, hogy egy elvileg zárt társaságról, ez hogyan tudható meg?!


"...ez a csoport azért jött létre hogy a szegényeken elesetteken stb. segítsenek és ilyesmi..."

Nem, ez a csoport nagyjából a szabadság, egyenlőség, testvériség és az emberi haladás eszmeisége mellett tevékenykednek.


"...na de közben megtudtam hogy a zsidók beolvadtak ebbe a szervezetbe..."

De honnan tudtad meg? Ez egy zárt társaság!


"...tehát arra a következtetésre jutottam hogy a zsidók felelősek azért amit az illuminátusok és szabadkőműves csoortok csinálnak..."

Mégis mit csinálnak, csináltak? Sorold már fel?


"...aki ismeri a zsidó gondolkodást az meg érti hogy a zsidók pénz és hatalom mániásak..."

Aha. Azért ilyenek az amerikaiak, kínaiak, japánok, stb... Látszik, hogy nagyon pihent agyú vagy!


" több ezer éve létezik ez a nép volt ideje sok mindent megtanúlnia-tapasztalnia, a génjeik is igazodtak a körülményekhez van egy kód amit magukban hordoznak de nem is a gének okozzák ezt hanem a vallásuk a TALMUD..."

1) Te magad cáfolod magad! Hisz nem a gének okozzák az általad vélt tulajdonságukat, hanem a TALMUD. Apropó!

2) Tudod-e mi az a talmud?

3) Továbbá, szerinted a Talmud az egyenlő a vallásukkal?


Nekem az a meggyőződésem, hogy te egy kis hülye taknyos vagy! Hallottál valami baromságot a testvériségről és most itt szörnyülködsz prekoncepciók alapján!

2012. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szabad kőműves? hmm akinek nincs munkája v. nem elfoglalt? - nos ezért fontos a helyesírás...

az egész levél olyan mint Fülig Jimmy levele Őfelsége St. Antonió Főherceghez! :-)

2012. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!