Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik a szabad kőművesek?

Kik a szabad kőművesek?

Figyelt kérdés
láttam hogy eza kérdés már kivan írva ( http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__2.. csak hozzá akarok néhány dolgot rakni, valahol azt olvastam a szabad kőművesekről hogy utálják a zsidókat de most mégis a zsidók irányítják, azt is olvastam hogy ez a csoport azért jött létre hogy a szegényeken elesetteken stb. segítsenek és ilyesmi, na de közben megtudtam hogy a zsidók beolvadtak ebbe a szervezetbe, tehát arra a következtetésre jutottam hogy a zsidók felelősek azért amit az illuminátusok és szabadkőműves csoortok csinálnak, de végül is csak gondoljatok bele, aki ismeri a zsidó gondolkodást az meg érti hogy a zsidók pénz és hatalom mániásak, több ezer éve létezik ez a nép volt ideje sok mindent megtanúlnia-tapasztalnia, a génjeik is igazodtak a körülményekhez van egy kód amit magukban hordoznak de nem is a gének okozzák ezt hanem a vallásuk a TALMUD és még hozzá teszem hogy "ŐK A KIVÁLASZTOTT NÉP" amiben én nem hiszek, na de minden emberben meg van a hatalom vágy nem igaz?
2012. dec. 2. 15:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2012. dec. 2. 15:39
 2/13 A kérdező kommentje:
2012. dec. 2. 15:40
 3/13 A kérdező kommentje:
én nacionalista vagyok nem antiszemita én a hungarizmust átalakkítva vinném az emberek köztudatába eg yúj ideólógiát ami magyar nem külföldi (nácizmus kommunizmus) ez nem faj elmélet nem véres csak a magyar érdekeket szolgálná, és a külföldi érdekeket háttérbe szorítani
2012. dec. 2. 15:46
 4/13 A kérdező kommentje:

egy komment, egyre többet tudok amit eddig csak én magam golnoltam de igaz

A szabadkőművesek és az illuminátusok, régen sátánista alapítású titkos társaságok voltak, az emberiség javát szolgálták és a zsidó nép elpusztítására törekedtek. Sajnos a zsidók beszivárogtak így napjaink szabadkőművesei már nem állnak az emberiség oldalán...

2012. dec. 2. 15:48
 5/13 A kérdező kommentje:
2012. dec. 2. 16:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Más néven fanatikus betonozóknak hívják őket.


Amúgy jól elbeszélgetsz itt magaddal. Tanulj meg magyarul helyesen írni, te nagy hungarista.

2012. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudok helyesen írni de minek ha eltudjátok olvasni, sokan ékezetek nélkül írnak sokan rövidítenek akkor nekem miért kellene helyesen írnom
2012. dec. 2. 16:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Hol itt a kérdés?

Vagy úgy, ám blokk, a politika rovatnál megszokott, kérdésbe fojtott véleményt olvashatunk?

Na mindegy, gondolom, egy hamar törölve lesz ez a kérdés, de lehet, hogy elrettentői példával fennmarad.

Ja és igen: a díszhungaristát, még a valódi hungaristák is megvetik. Nem is csoda, nem akarnak dilis embert mutogatni (mondjuk, máshol is hasonló a helyzet).

2012. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Komplikato ***** válasza:
55%

Azért érdekes számokat ír az első link, simán lehet őket osztani kettővel vagy gyököt vonni belőlük Meg az egész írás csak arra volt kihegyezve, hogy 2 mondatban fürdesse a hitleri náci Németországot?

A szabadkőműveseket meg, bármivel is foglalkoznak, az összes utálni való elnyomó, antiszociális banda üldözte, ennyiből még akár szimpatikusok is lehetnének. :D

2012. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kovpet ***** válasza:

"tudok helyesen írni de minek"


Azért, mert ez az anyanyelved. Ez határozza meg, hogy magyar vagy.

2012. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!