Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi az a Princess of Illuminati...

Mi az a Princess of Illuminati, s kik azok a szabad kőművesek és mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 20:24
 1/7 anonim válasza:
7%
A szabadkőművesek és az illuminátusok, régen sátánista alapítású titkos társaságok voltak, az emberiség javát szolgálták és a zsidó nép elpusztítására törekedtek. Sajnos a zsidók beszivárogtak így napjaink szabadkőművesei már nem állnak az emberiség oldalán...
2011. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És ez a kérdés mit keres az olimpiák rovatban? :)
2011. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nah ez egy jó kérdés kedves utolsó.:D
2011. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Úgy, hogy az olimpián akarják bevetni a titkos fegyvereiket ajánlom( .hu tegyétek oda a data után máskülönben nem hagyja elküldeni) :data/get/4691732/olimpia_2012-11-9_nwo_illuminati.pdf
2012. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Princess of Illuminati=Rihanna
2012. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Olimpián?? A londonin?? Nos, azt olvastam róla hogy nem történt semmi extra, csupán létrejött az "új jeruzsálem"....


hogy ebbe már ki mit lát bele az magánügy! én egyelőre nem tudom eldönteni mit higgyek erről.

2012. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rihes Anna,Beyonce és Lady Gagyi a három főribanca az Illuminatinak,de az volt régen Madonna is,meg Britney Spears is.
2013. febr. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!