Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti lenéznétek egy jobbikost?

Ti lenéznétek egy jobbikost?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki azért nem akart járni egy lánnyal mert jobbikos volt. A srác meg azt mondta hogy nem akar egész nap zsidózni meg cigányozni meg ő nem ez a fajta.
2012. nov. 20. 16:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
jobbikos vagyok és nem cigányozok, meg nem zsidózok, szívesen beszélgetek más pártok szavazóival ha nem néznek le
2012. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%
Igen! Mindegyik buta! Bocsi.
2012. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

"Igen! Mindegyik buta! Bocsi."


Húúú, te aztán elfoglalt lehetsz, ha az összes jobbikost ismered.

2012. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%

Aha persze mert a Jobbik le akarja mészárolni a világot.

Ja, hogy kacsingat arrafelé?

Akkor meg szerintem a zsidesz a magyarokat akarja lemészárolni mert qrwára de nem úgy néz ki, mintha jót akarnának nekünk (26 féle új adó, minden csak drágul, stb.). El kéne ezeken gondolkodni agy mosott zoknik -.-

2012. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 bumbi02 ***** válasza:
100%

Nem. Azért mert valaki valamelyik párttal szimpatizál, még nem lesz kevesebb tőlem. Sokszor leírtam már,de nagyjából olyan, mint mikor általános iskolában a rapper lenézi a rockert mert "sz*r" zenét hallgat a másik. Ízlések és pofonok.


A primitívségért viszont le nézek egy embert. (nem feltétlen jobbikost, ugyanúgy szoktam itt látni primitív Fideszest, vagy balost)

2012. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Önmagában attól, hogy jobbikos, még nem, bár határozottan nem értek egyet az elveik nagy részével. Akkor, ha emellett buta és fanatikus is, akkor igen. (Ez ma már egy fideszesnél alapfeltétel, a jobbikosoknál még nem).
2012. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Itt arról van szó hogy a lány legtöbb mondatában benen van a zsidó, b.zi.meg selejt stb mondatok.

Olyan mintha egy demagóg fanatikus lenne mást nem igazán szeret csinálni amúgy 16 és nem tapasztalatból beszél mert egy Kiss el kényeztettet kis p. csa!

2012. nov. 21. 13:20
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem egy párkapcsolat nem a politikai nézetekről kellene szóljon. És attól hogy valaki Jobbikos nem tartom valószínűnek hogy egész nap csak a cigányozásról, meg a zsidózásról kell hogy beszéljenek. A csaj jobban is járt hogy nem jött össze egy ilyen IQ harcossal akinek az egész Jobbikból a cigányozás és a zsidózás jön le. Az ilyen emberek általában vagy cigányok, vagy zsidók, vagy kissé szellemileg visszamaradott állampolgárok, akik sajnos megrekedtek egy szinten és nem képesek továbblátni. Ezzel nincs semmi probléma, a gond ott kezdődik hogy ezeknek szavazati joguk van, és sajnos sokan vannak és sok-sok szavazatot adnak. Most pedig nézz ki az ablakon, és látni fogod hogy mi a következménye annak ha ezek vannak többségben.
2012. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 bumbi02 ***** válasza:
77%

Itt arról van szó hogy a lány legtöbb mondatában benen van a zsidó, b.zi.meg selejt stb mondatok.

Olyan mintha egy demagóg fanatikus lenne mást nem igazán szeret csinálni amúgy 16 és nem tapasztalatból beszél mert egy Kiss el kényeztettet kis p. csa!



Ha így beszél, akkor sem azért nézem le mert jobbikos, hanem azért, mert így beszél. Ez olyan, mint mikor lenézem az üvöltöző cigányokat az utcán. Nem azért nézem őket le, mert cigányok, hanem mert üvöltöznek.

2012. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
5%

"jobbikos vagyok és nem cigányozok, meg nem zsidózok, szívesen beszélgetek más pártok szavazóival ha nem néznek le"


Szóval libsi-bibsi-cigcsi felmenőid vannak, akiket rejtegetni akarsz!!! Máglyára.

2012. nov. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!