Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a parlagfű...

Mi a véleményetek a parlagfű mizériáról?

Figyelt kérdés
Ha valaki telkén találnak egy 10cm méretű parlagfüvet százezrekre, de akár milliókra is büntethetik, míg allergiát okozó adalékanyagokat mint pl. az E220-ast semmi esély nincs hogy betiltsák. Nem vagyok híve annak, hogy gyomosak legyenek az udvarok, de ami parlagfű elleni szankcionáláson megy: az már túlzás. Nem gondoljátok.
2009. júl. 31. 11:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Ezért, szerintem, ott kevésbé kell szankcionálni a parlagfű nem irtását, különösen azt tekintve, hogy ott mennyivel nagyobb feladatot róna ez az emberekre."


te miről beszélsz? ha hülye vagy valamihez, minek okoskodsz? 50-100 km-re elviszi a szél a pollent.

2009. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magyar nép.Nem tudunk összefogni,inkább a másikra mutogatunk,és egymás ellenségeivé vállunk."Kit érdekel a másik,nekem jó az a lényeg" mentalítás jellemző ránk sajnos.Ezért tartunk itt.Ha összefognánk,próbálnánk csökkenteni a környezet szennyezést,rendbe tartanánk a területeinket,stb,többet lehetne elérni.Tényleg olyan nehéz megcsinálni valamit,hogy a másiknak is jó legyen?Együttérzőbbnek kéne lennünk,és gondolni a másikra is,nem csak saját magunkra.Most tényleg olyan nehéz levágni a parlagfüvet,és vigyázzni a környezetünkre?Addig míg itt űl,és lepontozgat valaki,az alatt az idő alatt le lehet váni a ránk eső részről a parlagfüvet.Vagy nehéz elviselni,ha ezzel valaki másnak jót teszünk?
2009. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Kedves hozzá szólók nem tudom mennyire vagytok tisztába azzal, hogy a falvakban a párlakfű mentesítésre hivatkozva új adót vezettek be. Kifejezetten keresik a napraforgó, és a kukorica táblákat. Ezek őszi betakarításutak, és a legjobb gyomirtás mellet sem gátolható meg hogy betakarítás előtt kisarjadjon és max. 10 cm-re menőkön a alatta a parlagfű.E miatt az összes ismerősömet tavaly százezrekre büntették. Most már nem merünk ősszel beérő növényt vetni.
2009. aug. 3. 18:37
 24/26 anonim ***** válasza:
56%
kamu,kamu,kamu.
2009. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

3 000. válaszoló:

Allergiás vagyok ettől a kedves gyomtól, azaz nemkapok levegőt tőle, és a macska is k.rva, annyira irritál.

Ez egy GAZ, minek kell millió hektároknak GAZ-ban állni?

Illetve az én részemről néhány négyzetméter után is tizenmilliós bírságokat osztogatnék. Egyszerűen élhetetlen ez az ország, számomra, és még annak a másik 2 millió allergiásnak ebben az időszakban, csak én sem tehetem meg, hogy erre a 3 hónapra átigazolunk külföldre.

Illetve kérdező: kívánom neked, hogy csak 1 hétre legyél ilyen beteg, és azután 1 000x meggondolod, hogy felteszel-e ilyen jellegű kérdést.

2010. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

"Régen nem volt ekkora a légszennyezetség.Ez a fő probléma!"

Tessék? Kedvesem, tanultál te az iparosodásról? Sokkal tisztább a levegő, mint akkor, mégsem lett hirtelen mindenki allergiás. Valószínűbb, h a jelenlegi szétkezelt ételek okozzák, nem a levegő. Te jó ég...

2010. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!