Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? Ma...

Mi a véleményetek erről? Ma olvastam.

Figyelt kérdés
[link]

#börtönkérdés
2012. szept. 1. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Padlófűtéses cella??????


Ó azt a k.....


De tudod hogy a politikusok miért fejlesztik inkább a börtönöket és nem az iskolákat? Mert iskolába már nem fognak járni....

2012. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden pénznek lenne egy jobb helye. Nem tagadom, sok pénz megy el a börtönökre és lakóikra. De ha már felesleges kiadásoknál vagyunk, akkor nézzük meg mennyi állami támogatást kapnak a pártok pl a Jobbik. Most nincs kedvem utánanézni, bárki szórakozhat vele múltkor olvastam, hogy kb 400 milliót kapott a Jobbik valamelyik évben, na most ezt szorozd meg 4 évvel. Ne csak a börtönlakóktól vonjuk el a pénzt, hanem a pártoktól is, mert nagyobb képmutatás a "demokrácia nevében, az emberek képviseletében" lenyúlni az adófizetők pénzét, mint hogy valaki börtönbe kerül (persze megérdemli),de ő nem tehet arról, hogy milyenek ott a körülmények, nem ő dönti el, hogy milyen körülmények között fog ülni pár évet. Nekik nincs döntési jogkörük a témában, ezeknek a képviselőknek meg van. De hát ilyenkor a jól bevált szöveg jön: a pártunk az embereket képviseli.
2012. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem most a börtönök érdekelnek. Azért figyeltem fel rá, mert tegnap mondták a TV-ben, hogy a kórházakban a betegeknek valami 560 Ft jut a napi étkezésre, a börtönökben az elítélteknek napi 1450 Ft körül jár. Ezt én nagyon felháborítónak találom.
2012. szept. 1. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Én leginkább liberális vagyok, és nem egy nagy Jobbik fan, de ebben tökéletesen egyetértek velük, és felháborítónak tartom ezt a "luxusbörtönök"-ként emlegetett jelenséget. Pedig baromi egyszerűen megoldhatná mondjuk a Fidesz, aki pontosan ezzel jött néhány éve.
2012. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Texasban volt egy popóarc akinek volt egy jó ötlete. A Híres idézete: "ami elég jó a katonáinknak, az tökéletes a bűnözőknek"


És milyen igaza volt... [link]

2012. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
OH bocs csak most olvasom a cikked :) Tehát igen. Egy valami hasonlónak én is jobban örülnék
2012. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!