Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Micsoda? Ez nem felháborító?

Micsoda? Ez nem felháborító?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 28. 11:38
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
[link] -ez a pontos forrás
2012. aug. 28. 11:39
 2/25 anonim ***** válasza:
Végre! Kártyás bérlet! Eltűnnek a bliccelők!
2012. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok az az idegeskedő fajta, de ez most nagyon felháborított. Hogy én kiadjam a kezemből az összes adatomat egy BKV pénztárosnak? TB számot? Adókártyát? Diákot? a személyiről nem is beszélve??

Kissé törvényellenesnek tűnik. Arról nem beszélve, hogy a nyugdíjas nem csak piacra jár, szokott még menni orvoshoz is, temetőbe, unokákra vigyázni, kirándulni, stb... Ez a húzás nagyon nem szimpatikus, egyenesen felháborító. Nem akarok egy ilyen országban élni, ahol még azt is megmondják mikor menjen az Anyukám boltba.

2012. aug. 28. 11:42
 4/25 A kérdező kommentje:
A kártyás bérletet támogatom, legyen mindenkinek kártyája, amire tölt fel pénzt, erről húzza le a rendszer. Ok, ez működik külföldön is, a rendszert kellene kiépíteni. De Nemzeti kártya? Személyi adatokkal?
2012. aug. 28. 11:44
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
A BKV pénztáros nem fog foglalkozni a személyes adataiddal, neki elég dolga lesz a kártyás rendszerrel. Amúgy ezek az adatok többnyire most is ott vannak a tárcádban, csak külön kártyákon. A csúcsidős nyugdíjas-kedvezmény eltörlése sem ördögtől való ötlet.
2012. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy foglalkozik- e, hanem, hogy foglalkozhat. Igen, a pénztárcámban van, de nem más kezében, az enyémben.
2012. aug. 28. 11:53
 7/25 anonim ***** válasza:
50%

Nem,nem az.


A pénztárosnak is kisebb baja is nagyobb annál minthogy a te adószámoddal foglalkozzon.


A többi intézkedést már rég be kellett volna vezetni ,de jobb későn mint soha.

2012. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
32%

Na egy újabb hülye, aki azt hiszi, h ha ilyenen háborog akkor marha értelmesnek fog tűnni.

Elárulnám neked, h nagyobb az esélye, h ellopják a tárcád, mint ez.

De ha te így érzed jól magad akkor nyugodtan vergődj meg izgulj, mi jót röhögünk rajtad.:)

2012. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond.

De mi van ha valaki nem kap a munkahelyén semmiféle támogatást (kaja jegy, cafeteria)

Vagy azokkal akik sosem használják a BKV-t??

Végül is nem rossz ötlet,mert így eltűnik a sok lógós.

Az adatokról annyit, hogy amióta ujjlenyomatos az útlevél (később a személyi is az lesz) már teljesen mindegy hogy a pénztáros ne adj isten tudja a TB számomat (amivel nem sokat ér) Az ujjlenyomatos rendszerrel pontosan tudják mikor hol jártál.

2012. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ezek szerint csak én gondolom felháborítónak azt, hogy ki kell szolgáltatnom az adataimat. (Bármilyen formában)

Nem értem (és jóval drágábbnak gondolom) most a kártyák egységesítését, miért nem lehet külön plasztikkártyát erre a célra készíteni, miért kell ilyen multis kártya? Mert ha csak az összes személyes kártya lenne egy, az megint ok, de hogy a BKVn is azt használjam... Mindegy. Biztos én vagyok a furcsa. :)

2012. aug. 28. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!