Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem gáz hogy az eladók semmit...

Nem gáz hogy az eladók semmit sem tudnak? Szerintem nagyon felháborító

Figyelt kérdés
Akartam telefont venni, olyan szót mondtam hogy azt hittem hogy ismernék.. de néztek rám utána egymásra.. és neten rá kellett keressenek. Kérdem én az ilyen embereket miért vesznek fel? A múltkor esett pl a műszaki osztály volt ahol semmit sem tudtak. Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 17. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen túl művelt vagy... nincs mit tenni.
2012. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is sokszor jártam már így, főleg a Media Markt problémás ebből a szempontból. Elkeserítő.
2012. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló komoly válaszokat kértem, nem azt mondom hogy én túl művelt lennék de alap dolgok is vannak amit még kéne tudni.. még egy szakembernek is.
2012. jan. 17. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne rébuszokba írj,konkrétumokat,ha lehet.Ahogy az életben meg esett.
2012. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A megesett egyben van, Rébusz Úr!
2012. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nekem is mindig gondom van ezekben a nagy áruházakban. Először is nem találok sehol senkit. Ha mégis, akkor negyed órát kell várnom, míg az "eladó "más valakivel beszél. Aztán többnyire nem is érti a kérdésemet, és jól látszik, hogy nem is érdekli. Vagy nyíltan megmondja, hogy nem tudom, vagy odabök egy-két szót, és ha az netán nem elégít ki, vagy tovább kérdeznék, akkor előbb-utóbb engem nyilvánít hülyének. Ezért én már nem is igen kérdezek semmit, megpróbálok a netről az adott áruról teljesen felkészülve menni, és ha ez nem elég, esetleg hazamegyek, utánanézek, egy-két haverral konzultálok, és visszamegyek.
2012. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!