Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hány millió zsidó vesztette...

Hány millió zsidó vesztette életét a II. Világháború alatt?

Figyelt kérdés
Olvastam 6millióról, ami már csak 1,5milliónál tart.. Most akkor ez, hogy van? Olvastam sőt láttam is videót, ahol zsidó történész bizonyítja, hogy nem is voltak gázkamrák illetve tömegirtás.

2012. aug. 13. 22:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%

Szép esténk lesz..

Véleményem szerint sem voltak gázkamrák magyarán a revizionistákkal értek egyet.Valóban sok zsidó vesztette életét,azonban a 6 millió óriási túlzás.

2012. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
56%

A hivatalos (természetesen utólag módosított, viccesek...) sírkövön is már csak 1,1 - vagy 1,3 millió áll, pontosan már nem tudom.

A valós 600 - 800 ezer ember között lehet sajnos.


Előző válaszolóval teljesen egyetértek.


Aki pedig fenntartja, hogy a gázkamrákban folyamatos elgázosítások voltak, az egyszerűen csak a maga hülyeségét hajtja, mindenféle utánanézés nélkül. Egyszer menjetek ki a helyszínre, talán nektek is felcsillannak dolgok.

2012. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok ez alatt semmilyen balhét, kerüljenek a zsidók elegem van minden hazugságukból és sírásukból. Normális válaszokat szeretnék kapni alátámasztva. Köszönöm
2012. aug. 13. 22:51
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

Munkatáborok voltak, gázkamrák viszont nem.

Aki gyenge volt, meghalt és nem direkt módszerek miatt, hanem mert a szervezetük teljesen tönkrement.

2012. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

Olvasgassatok, [link] - itt az első része is a cikknek.


Illetve egy nagyon kiterjedt - mindent említő - cikk: [link]


Kérlek, gázkamra hívők, olvassatok, tanuljatok!

2012. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Igen én is így tudom, meg, hogy tifuszban haltak meg többségében. De ügyebár a holokausztot nem tagadhatom meg.
2012. aug. 13. 22:55
 7/33 anonim ***** válasza:
72%

Így van, tífusz, embertelen körülmények.

A halott emberi hegyeket pedig jó számmal gondolták a gázkamrából kihozott embereknek.


A táborban volt külön pénz amit használhattak és költhettek, mondhatni zenekar is alkalmanként, egy állítólagos tűzoltásra használt medence feltöltve vízzel - ahol érdekes módon voltak ugródeszkák is, kisebb és nagyobb is, illetve vízbe ereszkedő kis létra is, ezt jelenleg sem mutatják meg a csoportvezetők.


Igen, elég "komoly" hely volt... vagy csak annak van beállítva...

2012. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönök minden hasznos infót és linket, aranyosak vagytok!:)
2012. aug. 13. 22:59
 9/33 anonim ***** válasza:
54%

a történészek a demográfiai és egyéb adatok alapján különböző becsléseket állítottak fel, ezek általában 5,5 és 6,2 millió közötti intervallumok.


A nem történészek meg a kisujjukból szopva sok mindent állítanak, akinek erre áll a dákója, az végül erre is verheti.


Az a híres nevezetes zsidó is, akire hivatkozol - David Cole - is annyira történész, mint a szomszéd portás bácsi: semmiféle ilyen irányú végzettsége nincs.


Ennél súlyosabb, hogy olyan szinten hülye volt a témához, hogy azzal nem volt tisztában, mit is tagad - rögtön az elején, a bevezetőben azt állítja, hogy a hivatalos történetírás szerint 6 millió zsidót elgázosítottak.

Ha életében legalább egy törikönyvet elolvasott volna a szerencsétlen a témáról (nem szakirodalomról beszélek, egy nyamvadt törikönyvről), akkor tisztában lett volna, hogy ilyet soha senki a büdös életben nem állított - a 6 millió az összes áldozat becsült száma, beleértve a gázosításokat is a haláltáborokban, de ugyanúgy beleértve az éhen haltakat, az agyonverteket, az agyonlőtteket, a még a táborok előtt megölteket, stb.

2012. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Rendben elfogadom az állításodat tegyük fel, hogy nem is vitatom, de azt áruld már el légyszíves ha ennyire jártas vagy, hogy a németeknek mi hasznuk volt abból, hogy megölték őket? Hiszen a németek eladták cégeknek dolgozni a munkatábor lakóit amiből nekik egész jó pénz folyt be.. Most mégis mi a zsidók problémája? Az, hogy dolgozni kellett? Mert a háborúban is ugyan úgy meghaltak voltak ennyien sőt többen... Tudom hülye meglátás és hozzáállás de ez érdekelne.
2012. aug. 13. 23:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!