Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Izrael tulajdona már Magyarors...

Izrael tulajdona már Magyarország?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
szerencsére még nem
2012. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát persze, hogy én már megis változtattam a nevem Goldmann Jákobra
2012. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves Jákob! Nem viccből kérdeztem.....sajnos.
2012. júl. 13. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt olyan év, hogy az első három legjelentősebb befektetők közt voltak.


Egyesül Királyság, Németország és utána Izrael. - mondhatom, hogy annak ellenére, hogy amúgy semmi bajom a britekkel, de pont ők voltak itt Kelet-Közép-Európában a legkártékonyabbak eddig ("gyarmati szemlélet"/pénz és haszon szemlélet).


Izrael - Most már rég nincsenek, és nem is hosszan voltak dobogósak.

A franciákat szorították le a dobogóról. (Mára francia tulajdonba került például a teljes országos elektromos távvezeték hálózat, ami önmagában aggasztóbb mint a(z úgynevezett) "zsidó tőke"

jelenléte (amúgy (pfff) amerikaikat vásárolták ki belőle).


Nem ez a fő bajunk, de az antiszemitának hitt, anticionistáknak ez egy örömforrás hát akkor legyen.


A nagy részt zsidó, de még inkább német felmenőkkel is rendelkező elit vezeti az országot. (Polgárosodás problematikája, Kelet-Közép-Európában). Még Horthy sem tudta orvosolni ezt a társadalmi réteg és a származás kapcsolatát. Hasonló Európában például a flamand és a vallon kérdés.

2012. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem tudom, hogy mikor voltak a 3. helyen, de amikor én láttam külföldi befektetéseket országonként összegző listákat (2 éve talán), az első 10-ben nem voltak benne.


Egyébként mi a manót jelent az, hogy "Izrael tulajdona Magyarország"?

2012. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!