Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarország melyik régiójában...

Magyarország melyik régiójában fizetik meg legjobban a CNC-forgácsolókat?

Figyelt kérdés

Ha tudtok pontos összeget írni annak nagyon örülnék. meg persze a várost/megyét

köszönöm



2012. júl. 12. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
igazából a szerszámgyártó cégeknél számíthatsz viszonylag jobb bérezésre ,régiótól függetlenül.De ezekhez a cégekhez több éves gyakorlat nélkül ne is jelentkezz,egy profinak egy ilyen cégnél bebetonozott állása van,és akár meglehet keresni 300-400-nettót,igaz olyan áron hogy napi 12-órár várnak el,+ szombat-vasárnap, mert általában mindíg minden sűrgős! tehát mérlegelj ,hogy csak a pénz számít, vagy élni is szeretnél egy kicsit.-egy aktív cnc marós.
2012. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szerszámgyártásban dolgozom egy megmunkálóközponton Bács Kiskunban.Én még csak 1.5 éve vagyok a cégnél és majdnem kezdőként vettek fel.Gyorsan tanulok és olyan netto 150 et keresek.A legprofibb ősdolgozó keres olyan netto 250 et 8 órában 2 műszakban.Győrben és környékén fizetik meg a legjobban ezt a szakmát.
2012. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Németországban, de sajnos még nem tartunk ott, hogy Mo. egyik régiója legyen.
2012. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!