Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha találtam 1 boritékba...

Ha találtam 1 boritékba 1köteg 20ezrest hol keressem a tulajdonosát? átvan kötve 1 papirszalaggal amin az van h 2 millio

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDD ez most komoly b*sszameg??

hát ez egy nagyon nagy összeg.

gondolom a rendőrségnek szólj.


de ez kamu kérdés szerintem :D

2012. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lefotozzam?
2012. aug. 6. 00:21
 3/8 A kérdező kommentje:
budaörsi tesco parkoloban kb háromnegyedéjfélkor...
2012. aug. 6. 00:23
 4/8 anonim ***** válasza:

na látod ez egy jó ötlet ! nagyon ritka az ilyen :D

fotózd le kérlek

2012. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nem adnám vissza, szegény a családom úgyhogy tuti megtartanám
2012. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hm. Én a helyedben diszkréten érdeklődnék, nem volt-e rablás az elmúlt órájban az adott áruházban.

Ha volt,akkor a pénz bűncselekmény során elrabolt cucc,és mint ilyen, bizonyíték - ja és nagyon komoly balhéba keveredhetsz, ha a gyanú valahogy rádterelődik... ma már a nagyobb áruházak mind be vannak teljesen kamerázva...szóval én a helyedben vinnék 2 tanut,akik igazolják a történetedet(s később,ha esetleg a rendőrök esetleg korruptak lennének,s közben elköltenék a pénzt magáncélra,akkor azt is igazolnák, hogy egyáltalán volt,létezett az a pénz),s leadnám a pénzt...aztán ha nem lenne meg a pénz-bizonyítottan- jogos tulaja,akkor elvben az automatikusan téged illet...hacsak le nem nyúlódik közben a rendőrségen belül...


Amúgy egy gondolat:én ide, sőt SEMMILYEN INTERNETES OLDALRA ilyen információt,kérdést nem írnék ki...Ezzel most mit akartál voltaképp elérni?

Azt, hogy legyenek irigyeid, rosszakaróid? Szerintem sikerült.

2012. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megtaláltad? köszönöm küld el a Szeremlei postára és mond hogy a jelszó sajtoskrumpli
2012. aug. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Attól függ, amitől lóg.

Ha maffiózók veszítették el, akkor azoknak nem szívesen adnám vissza, bár volt egy nagyon izgi amcsi film, amely épp erről szólt: a szimpatikus főszereplő talál egy csomó pénzt, amivel lelép, de a maffia a nyomában van. Annak a filmnek amúgy jó lett a vége, de muszáj volt neki, mert különben nem sokan nézték volna meg. :-D

2018. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!