Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem vesznek komolyan...

Miért nem vesznek komolyan bizonyos dolgokat az embereket? Gondolok pl a new world orderre vagy éppen az illuminátusokra.

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy minden ami nem megfogható és nincs közvetlen hatással az életükre (legalábbis így érzik) azt elvetik, automatikusan kitalációnak tekintik. miért van ez? Ha utánanéznének a dolgoknak, no meg a történelemnek alaposan, rájönnének hogy igazából tök logikus az egész. Talán az 1 dollárosan is véletlenül vannak szabadkőműves szimbólumok ugyi? Miért ilyen buták az emberek? Teljesen biztos hogy most is fog jönni pár turbó jani, aki leírja hogy én milyen naív vagyok hogy elhiszik mindent. Nem mindent, de ezek tök logikusak és teljesen látható hogy efelé megyünk. Nézzétek meg a világot, minden centralizálódik. az új rendnek mi a célja? pont ez. Nézzétek meg a népséget. Tök multikulti. Az új rendnek mi a célja? minél inkább irányítani a népet. Ezt hogy a legkönnyebb? természetesen akkor ha multikulti van, vegyes csorda. mert azok nem tudnak annyira egységesen ellenállni, különböző okokból (ez lehet akár nyelvi, vallásos, stb).. Uniók vannak. már nem csak amerikai európai hanem ázsiai is van. nézzetek utána. na vajon miért? emberek!! ébresztő.. hány embernek kell még elmondania ezt hogy mindenki számára világos legyen? Van egy ellenségkép fenntartva ( ők a politikusok.) kiket szidnak 0-24? őket. mindenért. a pénzvilágot valahogy nem szidja senki, csak a k*rva orbán megy. EMBEREK! miért? Annyira fáj ez nekem hogy nem látják ezt nagyon sokan és ami még jobban fáj..hogy látják de nem foglalkoznak vele..nem egy közgazdasági könyvet olvastam el..nagyon jól tudom mikkel tömik az egyetemisták fejét..higgyétek el..van fogalmam róla..és forr a vérem..elegem van igazából hogy tűrjük és nincs szervezett ellenállás..bár valami már pislákol..a netnek köszönhetően...csak még nem elég nagy és szervezett.
2012. aug. 6. 22:24
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
pont ezért tartható a jelenlegi rendszer. mert a sok majom azt hiszi hogy ilyen nem létezhet csak a mesékben. az országok meg azért adósodnak el egyre jobban mert egyre szarabbul dolgoznak az emberek ugye? agyatlan barmok..
2012. aug. 7. 11:26
 22/38 A kérdező kommentje:

igen, ezek ilyen gazdasági folyamatok..elkerülhetetlenek ugye? ezt tanítják a közgazdász barmoknak... hogy ez benne van a rendszerben...közben pedig nincs másról szó hogy ha folyamatosan el vagy adósodva akkor azt csinálsz amit az mondd akinek az adósa vagy. a világ országai kinek tartoznak szerinted?


az átlag paraszt aki roppant okosnak hiszi magát addig jut el hogy de nyugi, tuti nem nyomtatnak pénzt a semmiből, mer akkor infláció lenne!!! és? nincs? de. csak még van bizonyos szervezettség és HATALMAS bizalom. ez a lényeg...a bizalom. mindenki azt gondolja hogy tartalmaz a pénz értéket..legalábbis többet gondolnak mögé mint amennyit jelenleg ténylegesen ér..a sokk pedig akkor fog jönni mikor ez kidurran..jelenleg hízik hízik..de ez nem mehet a végtelenségig..hatalmas sokk lesz...az ilyen birkák meg akkor is azt fogják gondolni hogy a kisemberek tehetnek mindenről..biztos szarabbul hegesztenek mint 10 éve.

2012. aug. 7. 11:33
 23/38 A kérdező kommentje:
De hát mit is várunk egy olyan világban ahol az a buta aki gondolkodik..aki nem hisz csillogó szemmel a rendszerekben..akinek nem annyiból áll a történelem hogy rohadt nácik, rohadt kocsmik rohadt zsidók.
2012. aug. 7. 11:43
 24/38 anonim ***** válasza:
80%

Már nem azért, de te konkrétan mindenkit lebarmozol. Pl. a világ összes közgazdásza barom, csak te - aki laikusként beleolvastál egy ilyen könyvbe - vagy értelmes, és átlátsz mindenen, de az a rengeteg professzor és diák nem. Aha, értem.


Te természetesen értesz mindenhez, a 21. század utolsó polihisztorai között tartod magad számon, te jobban tudod, mint bárki más, aki éveket, évtizedeket szánt egy-egy szakterületre az életéből, de tökmindegy mit mond, mert ő is csak egy birka, aki áldozatul esett az illuminátusoknak, vagy még rosszabb: közülük való. Szerencsére vannak emberek ilyen különös képességekkel, mint te, így valaki felnyithatja a szemünket.


Mindezt a rengeteg ismeretet azért tudhatod magadénak, mert leírták a konteós oldalak/könyvek/youtube-csatornák, és ezek folyamatosan "bebizonyosodnak", te meg kritikátlanul el is fogadod őket.

Pont mint egy jóslás szerencsétlen embereknek: igen Marika néni, aki 64 éves, a közeljövőben meghal valakid, lesz valami egészségügyi problémád, és anyagi is, de majd megoldódik. Jé, Marika néninél bevált a jóslás, hát akkor az az ember tényleg látja a jövőt!


Amit ti csináltok, az arról szól, hogy van egy adott elmélet, ami szerintetek cáfolhatatlan. Teljesen mindegy, hogy valójában könnyűszerrel cáfolható-e vagy sem, mert minden ellene szóló - egyébként teljesen logikus - bizonyítékra rá lehet mondani, hogy az "elterelés, amit a háttérhatalom talált ki a birkák megtévesztésére". És akkor ott vagyunk, hogy mindenki hülye, csak ti vagytok értelmes, tudatos, gondolkodó emberek.


Na de mindegy, sajnos ezzel a tudattal kell élnem, hogy én - aki MINDENHONNAN tájékozódom, nem csak egy nézőpontra kihegyezett forrásokból, olvasok könyveket, ugyanúgy sok időt töltök gondolkodással, én sem az RTL-en élek (ezt azért tartom fontosnak megjegyezni, mert ez a mániátok, mindig mindenki ezzel dobálózik, hogy "hülye birka, menjél nézzed akkor az RTL-t"), én is érzem a világ problémáit, de a földön járok - birka vagyok.


Ja, de nem, hát milyen "sajnos", amikor baromira nem érdekel, hogy te meg a hozzád hasonló magát k*urvaokosnak képzelő egyének mit gondolnak rólam. :)

Amikor kettőnk közül te vagy az, aki kijelented, hogy mindent (jobban) tudsz... Ami azért - így, hogy nem ismersz itt senkit, tehát fogalmad sincs, hogy ki mit tud, de még ha lenne sem jelenthetnél ki ilyeneket - lássuk be, felér egy pszichiátriai diagnózissal.


Talán kicsit vissza kellene venni az arcból, mert hadd ne legyen már az, hogy a világon mindenki hülye, csak te (ti) nem vagytok azok.

2012. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
53%

A természet csodája, hogy az ilyen retardáltak, mint te még életben vannak.

Köszönöm, hogy elemezted a hozzászólásom, és sikerült hatvanadjára is elsikítoznod itt a sokadik embernek, hogy "de te nem írsz semmi értelmeset". Őszintén sajnálom, hogy egy k*rva sort nem sikerült felfognod belőle.

Tudjuk, itt csak te írsz bármi értelmeset vagy a veled egy véleményen levők. Az a baj, hogy az internethasználatot nem kötik valamilyen alkalmassági vizsgához.

2012. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
56%

"De a mai összeesküvés elméletisek miért nem jutnak a hatalomra?Hát azért mert ők nem tagjai az illuminátusoknak "


Erről beszélek, cáfolhatatlan logika. Az a gyanús, ami nem gyanús, Virág elvtárs is megmondta. Nem tudom, hogy szánakozzak, vagy felháborodjak azon, hogy TE tartasz engem birkának.


"Legalább nyílt vagyok,nem pedig szkeptikus aki egyből rávágja hogy na ez teljességgel lehetetlen"


Ezek szerint azt sem tudod mi a szkepticizmus. Mindegy, mellékszál. Minden mondatod kijelentő mondat, egy szóval sem jelzed, hogy nem teljes szívvel hiszed, hogy az Illuminátus (egy pár évig létezett XVIII. századi szervezet) tehet mindenről, és mindennek az ellenkezőjéről. Megint csak nem tudom felháborodni vagy szánakozni kellene azon, hogy tőlem vitatod el a kritikus gondolkodásra való képességet.


"Akkor 5000 év alatt miért nem sikerült egy normális civilizált életmódot létrehozni?"


Hacsak pár száz évvel forgatnánk vissza az időt, nem ezerrel, te -nem bégetnél- ordítanál a legjobban, hogy de rossz így élni. A konteógyártás arra tökéletesen alkalmas, hogy abszolúte ne lásd meg, hogy azért sok szempontból piszok jó dolgunk van.

2012. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 szuperpocok ***** válasza:
58%

Én nem akarok belemenni, illuminátusokba, meg szabadkőművesekbe, mert az nagyon ingoványos talaj.


Én anno megnéztem a "pénz urai" című 3 órás dokumentumfilmet, és az egy kicsit elgondolkodtatott. Azóta egy kicsit máshogy látom a világot.


Én amúgy közgazdaságtant tanulok a Corvinuson, a tanárunk maga mondta, hogy sajnálja, hogy baromságokat kell tanítania. Szóval erről ennyit.

2013. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
58%
Mert az embereket már kellőképpen elhülyítette a média, ami ezeknek a csoportokban a kezében van.
2013. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
8%
Hiába fognánk össze,nem történne semmi.Ők már nagyobbak nálunk,és többek is.Én már csak fejet hajtok a nagyhatalmaknak,és bátran bevonulok a boltokba,nézem a háromszöges nyakláncokat,a háromszöges pólókat.A vodafone-t a CCC üzlet mellett már csak megmosolygom,jelezve,hogy tudom,hogy kik állnak a cégek felett(KKK),és velük szemben a másik oldalon "Új világ" felirattal egy ékszeróra bolt.:)De mit tudunk tenni?Semmit.Ha tennénk,akkor eltűnnénk.Megtalálnak minket,nem bújhatunk el.
2013. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
45%

"nézem a háromszöges nyakláncokat,a háromszöges pólókat"


Mert a háromszög már csak egy annyira bonyolult motívum, hogy semmi oka nem lehet annak, ha valahol látni, csak az Illuminátusok. Anyám borogass!

2013. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!