Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem vesznek komolyan...

Miért nem vesznek komolyan bizonyos dolgokat az embereket? Gondolok pl a new world orderre vagy éppen az illuminátusokra.

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy minden ami nem megfogható és nincs közvetlen hatással az életükre (legalábbis így érzik) azt elvetik, automatikusan kitalációnak tekintik. miért van ez? Ha utánanéznének a dolgoknak, no meg a történelemnek alaposan, rájönnének hogy igazából tök logikus az egész. Talán az 1 dollárosan is véletlenül vannak szabadkőműves szimbólumok ugyi? Miért ilyen buták az emberek? Teljesen biztos hogy most is fog jönni pár turbó jani, aki leírja hogy én milyen naív vagyok hogy elhiszik mindent. Nem mindent, de ezek tök logikusak és teljesen látható hogy efelé megyünk. Nézzétek meg a világot, minden centralizálódik. az új rendnek mi a célja? pont ez. Nézzétek meg a népséget. Tök multikulti. Az új rendnek mi a célja? minél inkább irányítani a népet. Ezt hogy a legkönnyebb? természetesen akkor ha multikulti van, vegyes csorda. mert azok nem tudnak annyira egységesen ellenállni, különböző okokból (ez lehet akár nyelvi, vallásos, stb).. Uniók vannak. már nem csak amerikai európai hanem ázsiai is van. nézzetek utána. na vajon miért? emberek!! ébresztő.. hány embernek kell még elmondania ezt hogy mindenki számára világos legyen? Van egy ellenségkép fenntartva ( ők a politikusok.) kiket szidnak 0-24? őket. mindenért. a pénzvilágot valahogy nem szidja senki, csak a k*rva orbán megy. EMBEREK! miért? Annyira fáj ez nekem hogy nem látják ezt nagyon sokan és ami még jobban fáj..hogy látják de nem foglalkoznak vele..nem egy közgazdasági könyvet olvastam el..nagyon jól tudom mikkel tömik az egyetemisták fejét..higgyétek el..van fogalmam róla..és forr a vérem..elegem van igazából hogy tűrjük és nincs szervezett ellenállás..bár valami már pislákol..a netnek köszönhetően...csak még nem elég nagy és szervezett.
2012. aug. 6. 22:24
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
aha. és a latin kiírás az mi? attól hogy régebbi szimbólum még ezek az állatok is használhatják. a horogkereszt is tök régi szimbólum. szóval a latin kiírás? vállalkozásunk sikeres. ezt is isten mondja? :D:D:D többes számban? :D:D
2012. aug. 7. 00:10
 12/38 A kérdező kommentje:

meg alatta kiírva : új világrend. EZ IS TÖK VÉLETLEN? :DDDD


komolyan nem esik le miért van odarakva? pont ezért..hogy a birka azt gondolja hogy ha tényleg lenne ilyen akkor ez tök titokban lenne tartva nem lenne a pénzre rakva..ez a cél..hogy kicsit fel legyen lebbentve a fátyol...akkor lehet benne kételkedni... ne legyetek agyatlan barmok lécci, a jövőnkről van szó

2012. aug. 7. 00:13
 13/38 A kérdező kommentje:
az információt sose lényeg honnan szerzed, ha az teljesen helyes. Olvastam a témáról rengeteget, nem csak megnéztem egy filmet, de akkor se lenne másképpen a dolog ha csak egy filmet néztem volna meg. szerinted egyetemre kell ahhoz jáérni hogy te tudj beszélni a pénzvilágról? ismerem nagyon jól mit tanítanak közgáz szakokon, röhej az egész.
2012. aug. 7. 00:15
 14/38 anonim ***** válasza:
61%

[link]


eRumorThe Latin below the pyramid, NOVUS ORDO SECLORUM, means "a new order has begun."


The Truth: The government's translation of this phrase is, "A new order for the ages."


Kicsit nézz utána a történelmének inkább...

2012. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
38%

Örülök hogy vannak ilyen emberek mint amilyen te vagy :) ha mindenki olyan gondolkodású lenne mint te akkor egy tökéletes világban élhetnénk


De nem így van


Ugyanis rengeteg az agymosott birka akiket semmivel sem tudsz meggyőzni.Arogánsak,meg vannak győződve a saját igazukról,szkeptikusak maradnak amikor annyira egyértelmű jelei vannak hogy a háttérben komoly összeesküvésről van szó.Egyre szarabb minden de a birkák még mindig nem hiszik el az összeesküvés "elméleteket" pedig ott van minden a szemük előtt!


Ez van,felesleges itt győzködni az embereket,annyira szánalmasok és tudatlanok hogy nem bírnak felébredni.Tudod miért nem hiszik hogy az illuminátusok csinálnak mindent?Mert annyira hihetetlennek tűnik.És épp ez a gáz,ezért nem hiszik el az egészet mert hihetetlennek tűnik (de igaz!)


Én már letettem arról hogy győzködjem az embereket.Annyira reménytelen az egész...szerencsétlenek...Lehet lepontozni tudatlan birkák(egyébként is ez a célom hogy minél alacsonyabb százalékom legyen) de akkor is ez az igazság!De sosem arra hallgatnak az emberek.Ha a történelem során az emberek az igazságra hallgattak volna akkor nem itt tartanánk.Mindig is többen voltak a birkák mint a felvilágosultak,ezt sose feledd el!

2012. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
71%

"Ugyanis rengeteg az agymosott birka akiket semmivel sem tudsz meggyőzni.Arogánsak,meg vannak győződve a saját igazukról"


Már bocs, de te nem ugyan ilyen vagy?

Csak neked van igazad és mindenki más "szánalmas és tudatlan", gratulálok.

Tök jók ezek az összeesküvés elméletek, de legtöbbjük nem más, mint paranoid képzelgés.

2012. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
68%

"Örülök hogy vannak ilyen emberek mint amilyen te vagy :) ha mindenki olyan gondolkodású lenne mint te akkor egy tökéletes világban élhetnénk."


Ezt külön viccesnek tartom.

Két olyan rendszer volt a világtörténelemben, amelyek egy összeesküvéselméletet vallva jutott hatalomra.

A nácik azt vallották, hogy a zsidó nemzetközi tőke irányít mindent. A kommunisták azt vallották, hogy a nyugati imperialista államok élükön Angliával irányítanak mindent.


Mi lett a vége?

Tekintsünk el a gazdasági katasztrófától, a világháborútól és a hullahegyektől. Az is durva volt, de nem ez a lényeges, ha arra vagyunk kíváncsiak, hogy hova vezet az ilyen gondolkodás. Gyakorlatilag a hatalomra kerülés után azonnal megindult a belső tisztogatás. A leghűbb emberekről jelentették ki, hogy az ellenség szolgálatában állnak, egyik kirakatper követte a másikat, a rendszer minden hibájáról a mindenütt jelen levő ellenség tehetett.

Ezen tessék gondolkodni.


A konteó egy mindent megmagyarázó, de semmit sem megvilágító vallás. Persze ha Vodafone reklámok ízekre szedésétől érzi magát valaki okosnak, akkor lelke rajta.

2012. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
39%
2012. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
32%

#18


Persze hogy manipulált zombinak neveztem amikor semmilyen érdemlegeset nem tudott írni,csak szidást


#19


Amiről te beszélsz az teljesen más dolog volt.Ott ugyanis hivatalosan kinyilvánították ezeket a dolgokat.Az csak egy színjáték része volt.Amiről mi beszélünk azt viszont nem nagyon terjeszti a média,na vajon miért nem?


Tehát szerinted az összeesküvés elméletek például háborúkhoz vezetnek?Mi van?Épp az hogy az ellenkezőjét érné el ha felébrednének az emberek,ugyanis rájönnének hogy MIÉRT vannak háborúk és hogy háborúval nem lehet megoldani SEMMIT!


"A konteó egy mindent megmagyarázó, de semmit sem megvilágító vallás. Persze ha Vodafone reklámok ízekre szedésétől érzi magát valaki okosnak, akkor lelke rajta"


Megint csak hülyeségeket beszélsz.Nagyon mélyen belementem a témába,nem áltam meg a vodafone-os reklámoknál nyugi,de ti csak ezeket tudjátok felhozni,komolyabb témákba már nem is mertek belemenni

2012. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
68%

Amiről én beszélek az a két ismert eset, amikor összeesküvéselméletet hirdető csoport jutott hatalomra.


Amiről te beszélsz az spekuláció, mi lenne ha. A Második Világháború előtt a rasszizmus és az összeesküvéselmélet-gyártás is szalonképes volt. Nem kell összeesküvést feltételezni, hogy valaki nyíltan hirdethette őket.


Amikor meglátták a következményeket, akkor szállt mindenki magába.


Nem, nem az állítom, hogy az összeesküvés-elmélet gyártás szükségszerűen háborúhoz vezet. (Az csak a hab a tortán)

Azt állítom, hogy a konteogyártás oda vezet, hogy nincs olyan pont, ahol meg lehet nyugodni, hogy a (sose létezett) összeesküvést végleg felszámoltuk. Nagyon titkos (kiteszik magukat az egydollárosra mégis húde tikosak), nagyon körmönfontak (minden és mindennek az ellenkezője az ő művük). Képtelenség, hogy valaha is azt lehessen mondani, most már nincs semmilyen összeesküvés a háttérben. Egy hét milliárd ember által lakott bolygón élünk, komplex problémákkal, amik mindig újakat szülnek. Amíg ezeknek nem lesz vége, mindig felmerül az igény az egyszerű magyarázatokra, amiket a konteók kínálnak.

2012. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!