Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem vesznek komolyan...

Miért nem vesznek komolyan bizonyos dolgokat az embereket? Gondolok pl a new world orderre vagy éppen az illuminátusokra.

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy minden ami nem megfogható és nincs közvetlen hatással az életükre (legalábbis így érzik) azt elvetik, automatikusan kitalációnak tekintik. miért van ez? Ha utánanéznének a dolgoknak, no meg a történelemnek alaposan, rájönnének hogy igazából tök logikus az egész. Talán az 1 dollárosan is véletlenül vannak szabadkőműves szimbólumok ugyi? Miért ilyen buták az emberek? Teljesen biztos hogy most is fog jönni pár turbó jani, aki leírja hogy én milyen naív vagyok hogy elhiszik mindent. Nem mindent, de ezek tök logikusak és teljesen látható hogy efelé megyünk. Nézzétek meg a világot, minden centralizálódik. az új rendnek mi a célja? pont ez. Nézzétek meg a népséget. Tök multikulti. Az új rendnek mi a célja? minél inkább irányítani a népet. Ezt hogy a legkönnyebb? természetesen akkor ha multikulti van, vegyes csorda. mert azok nem tudnak annyira egységesen ellenállni, különböző okokból (ez lehet akár nyelvi, vallásos, stb).. Uniók vannak. már nem csak amerikai európai hanem ázsiai is van. nézzetek utána. na vajon miért? emberek!! ébresztő.. hány embernek kell még elmondania ezt hogy mindenki számára világos legyen? Van egy ellenségkép fenntartva ( ők a politikusok.) kiket szidnak 0-24? őket. mindenért. a pénzvilágot valahogy nem szidja senki, csak a k*rva orbán megy. EMBEREK! miért? Annyira fáj ez nekem hogy nem látják ezt nagyon sokan és ami még jobban fáj..hogy látják de nem foglalkoznak vele..nem egy közgazdasági könyvet olvastam el..nagyon jól tudom mikkel tömik az egyetemisták fejét..higgyétek el..van fogalmam róla..és forr a vérem..elegem van igazából hogy tűrjük és nincs szervezett ellenállás..bár valami már pislákol..a netnek köszönhetően...csak még nem elég nagy és szervezett.
2012. aug. 6. 22:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
55%

MÁSOLVA mert már egyszer írtam:

De szeretnénk de nem teszünk semmit.

Az emberek olyan okosnak hiszik magukat és biztosak önmagukban,hogy az valami hihetetlen.Ámbár nem csoda,hisz mindent készen kapunk(tv,újság,net)által.Azt hisszük el amit elénk tárnak és nem többet.Óriási a sötétség a fejekben de még nagyobb a lelkekben.

Az ,a helyzet hogy 100-200 bankár család 1000km-re megmondja mennyi a kamat láb meg a többi és mi úgy élünk.Nincs vagy kevés az olyan gondolkodó-államférfi akit a mai anyagiakra épülő világ be ne kebelezne.

Ilyenek vagyunk mi önhitt emberek ilyenekké váltunk.

Csak is a forradalom az ami mindig változást hoz,nem biztos,hogy jobb lesz de MÁS.

2012. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
40%
És mi van, ha az általad felvázolt helyzetnek a duplája az igaz? Vagy a gyökének a negyede?
2012. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Látjátok..ennyire veszik komolyan ezt az emberek :D:D:D


amúgy mi értelme lenne ilyeneket kitalálgatni az internet korában? könyvet úgyse nagyon vesz senki, ebből nem lehet meggazdagodni.

2012. aug. 6. 22:43
 4/38 anonim ***** válasza:
66%

Bizonyítékok?

Nem ilyen-olyan weboldalak, hanem bármilyen tényleg ésszerű és hiteles indoklás.

Az internet korában mondjuk ilyet nehéz találni.

Hogy miért? Pillanatok alatt csinál bárki egy bármilyen oldalt és meg lehet oldani, hogy hitelesnek tűnjön.


Kicsit paranoiás vagy nem?

2012. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
72%

"Talán az 1 dollárosan is véletlenül vannak szabadkőműves szimbólumok ugyi? "


A mindent látó szem bibliai szimbólum. Azt jelképezi, hogy isten mindent lát. A következő mondatoddal válaszolnék. Miért ilyen buták az emberek?

Te sem magadtól "jöttél rá" erre a mindent megváltoztató nézőpontra, te is csak egy követő vagy. Honnan tudod, hogy pont nem téged irányítanak?

2012. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
45%

"Látjátok..ennyire veszik komolyan ezt az emberek :D:D:D"


Komolyan veszem. Komolyan hiányzik az OPNI nevű intézmény. Amíg volt, nem voltatok ilyen sokan kint.

2012. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
64%
nem azért de a könyvesboltokban nincsenek kihalva a vásárlók...
2012. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, még két év és "xanax, frontin, rivotril, citaprám" napi 3szor egy.
2012. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%

Azért logikus ,mert állatira leegyszerűsített és konkrétum nélküli így nem is tévedhet.Ellenben folyamatosan bővíthető különböző (kizárólag negatív) eseményekkel és rá lehet mondani na ezt is ők csinálták. Olyan szinten áll ez mintha a valutaingadozásért Istent okolnám. Isten is mint minden korlátlan hatalmú figura az emberek képzeletének szüleménye. A háttérhatalom is beillik a sorba.



De nézzük a vagdalkozásodat:


"Talán az 1 dollárosan is véletlenül vannak szabadkőműves szimbólumok ugyi?"


Bibliai szimbólum a mindent látó szem.Az amcsik is azok voltak és a szabadkőművesek is. Különben is ki az a hülye aki titokban akar maradni de a jelét rajta hagyja a pénzen ?


"Miért ilyen buták az emberek? Teljesen biztos hogy most is fog jönni pár turbó jani, aki leírja hogy én milyen naív vagyok hogy elhiszik mindent. Nem mindent, de ezek tök logikusak és teljesen látható hogy efelé megyünk. Nézzétek meg a világot, minden centralizálódik. az új rendnek mi a célja? pont ez. Nézzétek meg a népséget. Tök multikulti. Az új rendnek mi a célja? minél inkább irányítani a népet. Ezt hogy a legkönnyebb? természetesen akkor ha multikulti van, vegyes csorda. mert azok nem tudnak annyira egységesen ellenállni, különböző okokból (ez lehet akár nyelvi, vallásos, stb).."


Szóval centralizálnak hogy megosszanak .Tök logikus.


Azt már meg sem jegyezném a világ nagy részén nincs multikulti. Nyugat-Európa egy részére és az USA-ra jellemző .Az USA-ban bármilyen színű nemzetiségű is amerikainak vallja magát és igaz hazafinak ,ott érdekes mód megvan az egység. Európa nyugati részén probléma ,de mint tudjuk ez a világ .A bolygó maradék 95%-a nem számít.


"Uniók vannak. már nem csak amerikai európai hanem ázsiai is van. nézzetek utána. na vajon miért? emberek!! ébresztő.."


Szóval egyesítenek minket hogy könnyebben legyőzhessenek. Végülis kevesebb bábot kell kinevezni ,de 10 millió embernél 500 milliót Ázsia esetén meg 3 milliárdot jóval bonyolultabb meggyőzni.


Egyszerűen korlátolt vagy kérdező egy átlagos konteóhívő aki pár weboldalból és 2 másfél órás ébresztő filmből szerezte az információt.

2012. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom, akkor ezen az oldalon 50 % alatt vaGY A VÁLASZAIDDAL:) Nekem is az a véleményem, mint Neked, Kérdező, de kevesen vagyunk, mert a legtöbben csak a média megmondóembereinek, meg a pártoknak hisznek. A Világ magyarsága című hetilapot ajánlom figyelmedbe, az ott publikáló újságírók talán már sejtenek valamit ezekből.
2012. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!