Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A zsidókon kívül kik mozgatják...

A zsidókon kívül kik mozgatják a Hit gyülekezetét?

Figyelt kérdés
Németh úrból miért árad a taszítás,és az ellenérzés egyszerre?

2012. aug. 3. 21:00
 1/6 DrGempa ***** válasza:
17%
Németh mammonista Sándoron kívül más nem mozgathat semmit.
2012. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 rémuralom ***** válasza:
6%
Más zsidók.
2012. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Biztos forrásból tudom, hogy az orosz súlyemelő válogatott, most éppen nem az olimpia miatt de amúgy, minden héten vidám vasárnaposokkal edzenek. Nem is csoda, akiket én ismerek közülük mind súlyos esetek.
2012. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cionisták.
2012. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
A hívők mozgatják és NEM a Zsidók!!
2012. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Mekkora teológiai szakértők vannak itt:) Annyira bírom, hogy a magyar társadalomban az emberek írd és mond 3%-a olvassa a Bibliát rendszeresen, mégis mindenki vallási és hitbeli szakértővé válik:)) Az a legjobb amikor olyan emberek nyilatkoznak pl a Bibliáról, akik nem is olvasták soha, azok mondják meg hogyan működik egy gyülekezet, akik max egy szer látták a TV-ban vagy még ott se. Elnézést azoktól, akikre ez nem vonatkozik, de sajnos nekem ez a tapasztalatom. Üdv. Józsi
2012. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!