Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megakadályozni,...

Hogyan lehetne megakadályozni, h. a Hit gyülekezete egyre több iskolára rátegye a kezét?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 22:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Attól tartok,bármelyik párt lenne hatalmon,úgyiscsak rákoppintanának a fejükre Izraelből.....
2012. aug. 2. 22:17
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
izraelnek mi köze a hitgyülihez?
2012. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugye nem gondoltad komolyan ezt a kérdést:izraelnek mi köze a hitgyülihez?
2012. aug. 2. 22:26
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

A lakosságnak kellene tiltakozni ellene!

Izraelnek pedig semmi köze ehhez. Sőt,ahhoz sem,ami a belpolitikánkban történik.

2012. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Valóban semmi köze Izraelhez!

A hitgyüli ugyan olyan rabló szekta mint a scientológia!

De ne lássunk már ebbe is titkos zsidó összeesküvést!!! Már annyira unom az ilyen "látod ha a repülőteret megfelelő szögből nézed akkor horogkeresztet szolgál és egy náci zsidó összeesküvés" tipusú dolgokat...

2012. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem azt is meg kellene akadályozni, hogy a katolikus egyház vagy bármelyik másik szekta rátegye a kezét az oktatásra.
2012. aug. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Az is igaz hogy a katolikus egyház elmúlt évek beli pedofil és gyermekmolesztálós ügyei valamint a maffiás ügyei után nem épp a bizalom egyháza!

Hogy a spanyol gyermeklopásokról ne is beszéljünk!


Europában kevés egyház maradt tiszta...

2012. aug. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez az egész a pénzről szól,hogy már a gyerekeknél is elkezdhessék az agymosást,és tejeljenek szorgalmasan a "kiválasztott népnek".....Gusztustalan
2012. aug. 3. 10:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen tiltakozni kell ellene , petíciót gyüjteni stb. Szerintem nem azzal van a baj , hogy a Hit gyülekezetéhez kerül , ha nem szednek tizedet . A baj az lenne , hogy Magyarországon kevés hitgyülis van, a többi egyházhoz tatozók száma sokkal nagyobb . A baj forrása hogy a más egyházhoz tartozók , katolikusok , reformátusok ,evangélisták , ortodoxok nem részesülhetnek az irányzatuknak megfelelő hitoktatásban . Én például voltam Nyírbátoron és az ottani iskola református kézbe kerül , de sok a katolikus , így ők részesülhetnek külön hittanórában , én úgy tudom ez más településeken is így lesz .


"Ugye nem gondoltad komolyan ezt a kérdést:izraelnek mi köze a hitgyülihez?"



Izrael nem támogatja a Hit gyülekezetét , csak a gyülekezet támogatja Izraelt. Igaz cionistának valják magukat és Izrael fenállásának több évfordulóján csoportosan jelentek meg , de tudtommal csak a MAZSIHISZ-el vannak tényleg szorosabb kapcsolatban , ami egy magyarországi szervezet .



"A hitgyüli ugyan olyan rabló szekta mint a scientológia!"



A hitgyüli tényleg biznisz szekta , de azért még nincsen a szcientológia szintjén . A hitgyüli a Bibliát veszi alapul és emiatt sikerült pozitív üzenetekez átadnia a híveinek .



"Az is igaz hogy a katolikus egyház elmúlt évek beli pedofil és gyermekmolesztálós ügyei valamint a maffiás ügyei után nem épp a bizalom egyháza!

Hogy a spanyol gyermeklopásokról ne is beszéljünk!


Europában kevés egyház maradt tiszta..."



Gondolom sikerült külön választani az egyházat és a vallást . A katolikus és más egyházaknak tényleg csomó bűnük volt a történelem során , ezek borzalmas dolgok , de ne feledjük az egyházzal az emberek mindig kritikusabbak mint más szervezetekkel . A középkor során is nemcsak az egyház volt álszent , hanem a királyok és földbirtokosok is azok voltak . Ha például bárhol a világban van egy önkormányzat , és a vezetői bűnöket követnek el , akkor sem itéjük el az önkormányzat összes tagját .



"Szerintem azt is meg kellene akadályozni, hogy a katolikus egyház vagy bármelyik másik szekta rátegye a kezét az oktatásra."



Ne haragudj ! Azok az iskolák amelyek most egyházi kezekbe jutnak , azok pénzhiány miatt bezártak volna . Az egyházak ezzel segítettek , hogy sok helyen ne keljen reggel másik település iskolájába járatni a gyereket , hanem maradjanak abban a környezetben , amit eddig megszoktak .

2012. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vadkan01 ***** válasza:

be kell tiltani és kész de hát Orbáncnak nem érdeke

(igen direkt Orbáncnak írtam)

2012. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!