Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van túlélője ezeknek a manapsá...

Van túlélője ezeknek a manapság oly sokszor látott képeken szereplő ártatlan, védtelen, kiszolgáltatott, sárgacsillagot viselő gyerekeknek?

Figyelt kérdés
A Fiastyúk utcai lágerral szemben laktunk és én is 8 év körüli voltam mikor egy októberi hajnalon, teherautóra toloncolták az ott tartózkodó családokat, hindenüket hátrahagyva, Isten tudja hová kerültek?

2012. júl. 29. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Akadtak túlélők,és van aki még most is él,de már elég idős!

Nekem egy iskolatársamat vitték el,de ő soha nem jött haza. Ahogy a városunkból elvitt zsidók többsége is ottmaradt.

2012. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
CSAK túlélők vannak, mert NEM VOLT HOLOKAUSZT!!! Túl sok minden szól ellene Bármilyen bizonyítékot meg tudok cáfolni, ami a holokauszt mellett szólhatna...
2013. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes Csaba.De akkor tényleg mi volt,hogy volt?

Volt-e valami?

Hova vitték el őket,mit csináltak velük és ők mit csináltak?

2013. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Akárhová vihették őket, és bármit csinálhattak velük, viszont a történetben a buktatók a következők:

-Anne Frank naplója ---> Ha a "gyerekeket azonnal elgázosították" akkor hogy írta meg a naplót?

-Zyklon-B ---> Rovarirtó, de a németeknek rengeteg vegyi fegyver állt rendelkezésükre, miért nem azt használták?

-'44-es amerikai légi felvétel--> a gázkamra bedobó nyílásai nem látszanak

-Gázkamrák--> Falukon nem látszik UV-fényben a Zyklon-B kék nyoma, de a fertőtlenítő helységekben igen!

-Úszómedence a szögesdróton BELÜL

-Valamint a marhavagonokban történő szállítást sem bizonyítja semmi!!!


http://www.youtube.com/watch?v=Do7XP94AFO4

2013. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!