Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Új diákigazolvány?

Új diákigazolvány?

Figyelt kérdés
Most váltok iskolát és új Diákigazolványt kellett csináltatnom, a régit vissza kellett adnom a sulinak, sokat buszozok és nem túl olcsó így. Elektronikus igénylőlapot csináltattam, mert már csak úgy lehet amit két példányban kaptam egyiket Én másikat az Iskola. Ami nálam van helyettesíti a diákigazolványt? Felmutathatom az ellenőrnek ha kéri? Arckép van rajta, egy képazonosító kód, aláírásom, és a képfelvétel dátuma. Elfogadják?
2012. júl. 12. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, elfogadják. Én is most végeztem júniusban a sulival, bevonták a diákomat, de adtak helyette egy igazolást ami október 31-ig jó és elfogadják azt is.
2012. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Kedves kérdező! Amit te mondasz, az nem jó. Nincs rajta az iskola igazolása, ahova jársz. (bárki bemehet az okmányirodába, és csináltathat ilyet, mert ott nem kell a tanulói jogviszonyodat igazolnod). Menj be az új iskoládba, és kérj egy hivatalos igazolást. azzal utazhatsz.
2012. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!