Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fel jelenthetem a szomszédomat...

Fel jelenthetem a szomszédomat mert lövöldözik?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy a szomszédom minden nap lövöldözik légpuskával és nagyon idegesít a csattanás . Valószínűleg nem állatokra lövöldözi mert lehet hallani hogy fém lemeznek csapódik a lövedék .
2012. júl. 4. 12:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik normálisan írtak külön meg szeretném köszönni az utolsónak és megnézem hogy mit lehet tenni . Egyébkét 56éves vagyok és még életemben nem ált szándékomban eddig senkit se feljelenteni . Ha nappal csinálná akkor nem is zavarna de mivel este 10 körül áll neki lövöldözni lemezre és mivel nincs klímánk se ventilátorunk ezért az egyetlen megoldás az ha este kinyitogatunk minden ablakot és mivel pont a szobánk mellett csinálja ezért este nem igen lehet pihenni tőle .
2012. júl. 5. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!