Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan jelenthetem fel a...

Hogyan jelenthetem fel a helyi drogdílert?

Figyelt kérdés

A környékünkön egy srác foglalkozik drog árusításával. Ha az én dolgom, ha nem én ezt nem nézem jó szemmel és szeretném ha lekapcsolnák.

úgy szeretném feljelenteni, hogy teljes inkognítóban maradjak és biztosan elkapják. Azt tudom hogy mikor és hol szokott árút teríteni, viszont a helyzetet bonyolítja, hogy a helyi rendőrökkel baráti viszonyban van.

Hogyan tudnám lebuktatni úgy, hogy sem ő, sem a helyi rendőrök ne szerezzenek róla tudomást, valamint én is névtelen maradjak a rendőrség felé?


2012. jún. 4. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Van a rendőrségnek egy annonym bejelentésekre szakosodott telefonszáma. Azon telefonálj be.
2012. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Telefontanú Program

Neve bemondása nélkül hívhatja a Telefontanú ingyenes telefonszámát!

06-80-555-111


Nem fog kiderülni, hogy ki tett bejelentést.

2012. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen azonban félek, hogy a helyileg illetékes rendőrségnek adják az ügyet. A srácnak viszont nagyon kiterjedt ismeretségi köre van, már büntetést is elintéztek neki,stb... tehát vagy valami dílerekre szakosodott osztály, vagy távolabbról érkező rendőrök tudnák megfogni.
2012. jún. 4. 10:14
 5/10 anonim válasza:
hát ha azt is bejelented hogy tudomásodra jutott h a helyi rendőrség is benne lehet a dologban akkor lehet hogy nem nekik adják az ügyet...
2012. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha feljelented akkor a helyileg illetékes szerv fog vizsgálatot indítani, ez előírás.

Ha a telefontanún keresztül teszel feljelentést, nem fognak a nyomodra bukkanni, ez egy központi szám.

2012. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ZETAS ***** válasza:

"hogy a helyi rendőrökkel baráti viszonyban van." Csodálkozol? Pont ezért nyalja(ják) a rendőrpopsit...


Te ezt névtelenül meg nem úsznád az is biztos!

Mindenki napszúrást kapott, hogy drogdílereket akar felnyomni mostanában?

2012. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Theorba ***** válasza:
100%

Jobb ha tudjátok:


A tűzoltóság, rendőrség stb. akkor is látja a telefonszámokat, ha a készülék úgy van beállítva, hogy kifelé rejtve legyen.

2012. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben minden információt leírnék, kinyomtatnám, és ezt a dokumentumot juttatnám el a Központi Nyomozó Főügyészségre.

Ha leírsz benne kézzelfogható dolgokat azzal kapcsolatban, hogy a helyi rendőrökkel baráti viszonyban van az illető, és ezért nem várható eredményes nyomozás, akkor NEM fogják az iratot a területileg illetékes rendőrségre küldeni, hanem ezt megkerülve oldják meg, más hatósággal. Ha rendőrök érintettek, akkor az ügyészség saját maga is nyomozhat.

Próbálj meg olyan konkrét dolgokat leírni a levélben, hogy kik ezek a helyi rendőrök, ki ez a srác, mikor és hol szokott üzletelni. Minden részletet, amin el lehet indulniuk.

2012. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A.L.I.A.S. válasza:
Felénk is van egy díler,és már párom fia is benne lehet,mert mostanában kicsi;szürke digitális mérleggel járkál,és sokszor kerül kapcsolatba alufóliával...Emellett eléggé agressziv lett a kölök..Miért is zavaró az,hogy dílereket kapcsolunk le??Azért,mert igy esetleg megmenthető lenne több család?Nos..Ha a gyerek legközelebb elfeledkezik a mérlegről,küldöm átvizsgálásra.
2012. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!