Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Borsodiak, szabolcsiak és...

Borsodiak, szabolcsiak és baranyaiak! Egyetértetek Pintér Sándor kijelentésével?

Figyelt kérdés

" Magyarországon minden településen éjjel-nappal biztonságban lehet az utcákat járni. "

[link]


Írhattam volna még néhány megyét, a máshol élők válasza is érdekel!


2012. júl. 1. 15:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Idézd légy szíves, hogy a fenti hozzászólásokban hol voltak megbélyegezve kollektív bűnösség vádjával. Vagy olvasni nem tudsz, vagy magyarul nem értesz.
2012. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Pintér már járt éjszaka valamelyik "cigánytelepülésen"?

Kétlem. A bőrszékből én is simán mondanám, hogy milyen jó emberek.

2012. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

"Téged biztos megtámadnának, mert provokálsz! Sok cigány van a környékünkön, soha egyszer sem, még csak belém sem kötöttek, mert nem szolgáltattam rá okot!"


Egy átlagos napon, ülj ki a mezőzombori/taktaharkányi állomásra egy padra, tök átlagosan felöltözve, kezdj el újságot olvasni, 20 percen belül betalálnak. Tee nincs egy cigid? Adj már egy cigit! Nem cigizel? Nincs egy kis apród? Miért nincs? Azért nem adsz, mert cigány vagyok? És már jön is a csőcselék... Ez elmondható az esti Miskolc-Szerencs-Nyíregyháza vonatokról is.


Bírom, amikor olyan ember osztja az észt a cigányokról, aki nem járt még igazi telepen. Ha ok nélkül nem kötnek beléd, akkor nyugodtan menj el sétálni késő este Sajókazán vagy épp a diósgyőri vár mögötti számozott utcákban...

2012. júl. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az ÖSSZES szomszédomhoz betörtek, az iskolát napi rendszerességgel fosztogatják, teljesen véletlenül MINDEN elkövető cigány volt.

Szomszéd utcában késeltek és kézigránátot robbantottak.

Az út mellett lányokat futtatnak, a közeli erdőből egész nap hordják haza a lopott fát az udvarukba.


Amíg nem jelentek meg, teljesen biztonságos volt a környék és nem voltak bűncselekmények.


Kell ehhez kommentár?

2012. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hajdú-Bihari vagyok. Én felajánlom Pintérnek, hogy jöjjön el, egy hétre, és éjszakánként EGYMAGÁBA menjen ki a cigánytelep közelébe, szájába cigivel, kezébe mobillal. 20 perc múlva úgy fog rohanni, vagy a mentő viszi, ha éppen ellenkezni mert. De elég lesz, ha elmegyünk egy-két borsodi kistelepülésre, ott nappal is ez a helyzet. (Ózd) Szólnak a helyiek, hogy arra ne menjünk, mert veszélyes! Szégyen!

Mint a 2 hét alatt rend! Meg hogy még mindig több támogatója van annak a bagázsnak, mint 1, ez is szégyen! Pintér úrnak meg lehet országotjárni, Szabolcs, Borsod, stb megyékbe.

2012. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A Fidesz kormányra kerülése után két héttel bejelentette, hogy rendet raktak, és nőtt a létbiztonság. Egy a bökkenő: a statisztikák szerint két éve folyamatosan nő a bűncselekmények száma Magyarországon.
2012. aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt Páva Zsolttól kéne megkérdezni. XD
2013. júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=j283nhS8M3A


Nézzék meg ezt a cigóvédők.

Ide nyugodtan mehetne sétálgatni esténként, garantáltan nem fogják leölni őket. :DD

2013. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!