Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Borsodiak, szabolcsiak és...

Borsodiak, szabolcsiak és baranyaiak! Egyetértetek Pintér Sándor kijelentésével?

Figyelt kérdés

" Magyarországon minden településen éjjel-nappal biztonságban lehet az utcákat járni. "

[link]


Írhattam volna még néhány megyét, a máshol élők válasza is érdekel!


2012. júl. 1. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez történik akkor, ha értelmi fogyatékosok ülnek miniszteri székbe.
2012. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek! Ok nélkül senkit nem támadnak meg, ha csak okot nem szolgáltat rá!
2012. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, például éppen arra jár, vagy levegőt vesz. Az eltérő kultúrájúakat ez bőszíti fel a legjobban.
2012. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten sem jellemző, hogy kocsikat lopnak vagy pakolnak ki, vagy biciklit, motort visznek el. Minimum olyan biztonságos a hely, mint Liechenstein. Ha véletlen otthagyom a mobilom vagy a táskámat egy padon, pár óra múlva még biztosan ugyanott találom, vagy ha esetleg nem, akkor másnapra postán visszaküldik és még egy szál virágot is tesznek mellé.
2012. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
"Az eltérő kultúrájúakat ez bőszíti fel a legjobban." Látod! Téged biztos megtámadnának, mert provokálsz! Sok cigány van a környékünkön, soha egyszer sem, még csak belém sem kötöttek, mert nem szolgáltattam rá okot! Ellenben meggyűlt már a bajom néhány turbómagyar, trianonos pólóban rohangáló, utcán italozó egyénnel! Ők már kötöttek belém, csak azért mert hogy én miért nem hordok acélbetétest, meg fekete cuccokat! Nyitott szemmel kell járni, vannak cigány származású bünözők, úgyanúgy ahogy magyar származásúak is!
2012. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Testőrökkel, körülvéve, mint Pintér biztosan !
2012. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

"Téged biztos megtámadnának, mert provokálsz!"


Provokálok? Mivel?


"soha egyszer sem, még csak belém sem kötöttek, mert nem szolgáltattam rá okot!"


Ha gondolod, bemutatlak nlhány helybélinek, akiknek nem kell ok, elég ha van mobiltelefonod, pénz a tárcádban, vagy van cigid. Vagy egyszerűen csak arra jársz.


Hadd találom ki, egy cigányhoz van szerencsénk? Nem magyarázni kell a cigányok tisztességéről, azt mindenki ismeri, hanem tanítsd meg a haverjaidat nem ősember módjára viselkedni.

2012. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki hitelt ad az ország legnagyobb űnözője szavának, minimum bolond.
2012. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*bűnözője
2012. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"Hadd találom ki, egy cigányhoz van szerencsénk? Nem magyarázni kell a cigányok tisztességéről, azt mindenki ismeri, hanem tanítsd meg a haverjaidat nem ősember módjára viselkedni."


Nem vagyok cigány, magyar vagyok, és ennek ellenére mélységesen elítélem azt, ahogy sokan a romákat megbélyegzik azért amit el sem követett, ugyanis nem minden cigány bűnöző! Az engem is zavar és szintén elítélendő dolog amit néhány cigány megenged magának, de a kollektív bűnösséget kimondani felesleges.

2012. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!