Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért látni egyre több ilyet?

Miért látni egyre több ilyet?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim közül egyre többen hallgatnak Kárpátiát, és más nemzeti zenekarokat, egyre több autót, kamiont látok Nagy-Magyarország matricával.


Ébrednek az emberek, vagy miért van ez?



2012. jún. 8. 16:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nyugati országok (Amerika, Anglia). Vagy ha így jobban tetszik, külföldi számok.


Félreértettél. Nem az lenne alap, hogy szeresd a Kárpátiát, hanem, hogy tudd a magyar történelmet.


Egyéb kérdés?

2012. jún. 8. 21:28
 12/21 A kérdező kommentje:

"Mára bizonyított tény, hogy a náczik genetikusan eltérnek a racionális demokratáktól. Egy bizonyos Hitlerin nevű fehérje okozza az ilyen emberekben azt, hogy az agresszivitás átalakul gárdistoid szélsőkirekesztésbe. Ez nem vicc, itt a forrás:"


Ha ez tényleg igaz (bár szerintem nagy kacsa), akkor aki bántja a náci eszméket valló embereket, az a bűnös. Hisz ezek az emberek nem tehetnek erről, szóval most minden baloldali magába nézhet ;)

2012. jún. 8. 21:33
 13/21 anonim ***** válasza:
Ajajajajja!!4 Azt bárki mondhassa.
2012. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Már késő ébredezni.Azt 10 évvel ezelőtt kellett volna
2012. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is hallgatok Kárpátiát, és fura észrevételeim vannak :)

Én Győrben élek, és én is egyre több Nagy-Mo.-s matricát látok, meg több a bakancsos is :) Főleg a vidékiben!


Sok a szlovák rendszámú autó... De ők csak vásárolni jönnek, legalább itt költik a pénzüket, és este egyet se látni!


Vannak vicces észrevételeim, általában olyan munkát végzek, amihez sokat kell mozogni, járkálni a belvárosban és a külvárosban is.

Mindig arányaiban egyenlő hungaristát(ruházatról), bakancsost látok, mint cigányt. De például hétfőn egyiket se láttam! Akkor megjegyeztem: ezek kiirtották egymást:D


Kérdésre: lehet...

2012. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"Én is hallgatok Kárpátiát, és fura észrevételeim vannak :) Én Győrben élek, és én is egyre több Nagy-Mo.-s matricát látok, meg több a bakancsos is :) Főleg a vidékiben!


Sok a szlovák rendszámú autó... De ők csak vásárolni jönnek, legalább itt költik a pénzüket, és este egyet se látni! Vannak vicces észrevételeim, általában olyan munkát végzek, amihez sokat kell mozogni, járkálni a belvárosban és a külvárosban is.

Mindig arányaiban egyenlő hungaristát(ruházatról), bakancsost látok, mint cigányt. De például hétfőn egyiket se láttam! Akkor megjegyeztem: ezek kiirtották egymást:D

Kérdésre: lehet..."


Úgy látom, akkor nem csak én figyeltem fel rá.


Egyébként sose késő! :)

2012. jún. 10. 12:39
 17/21 anonim ***** válasza:
49%
Én is rengeteg Kárpátiát hallgatok és ehhez hasonlókat, de én mondjuk nagyon magyar érzésű is vagyok... tudom most hülyének néznek sokan, de higgyétek el, ti vagytok a hülyék mert ezzel megtagadjátok önmagatokat és a népeteket, a múltatokat...és akinek nincs múltja, anak jövője sem lehet! Szebb jövőt!
2012. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

"Én is rengeteg Kárpátiát hallgatok és ehhez hasonlókat, de én mondjuk nagyon magyar érzésű is vagyok... tudom most hülyének néznek sokan, de higgyétek el, ti vagytok a hülyék mert ezzel megtagadjátok önmagatokat és a népeteket, a múltatokat...és akinek nincs múltja, anak jövője sem lehet! Szebb jövőt!"


Egyetértek veled. Az a legnagyobb baj, hogy a hazaszeretet ma már nem "menő". Leköpnek ha büszke vagy a magyarságodra. Árpád apánk most szégyenkezve nézne néhány emberre, akinek semmit sem számít a hazája.


"Már késő ébredezni.Azt 10 évvel ezelőtt kellett volna"


Sose késő. Még megdönthetjük ezt a korrupt kormány, kiűzhetjük a multikat, felvirágoztathatjuk hazánkat.

Hitler előtt Németország nem volt valami fejlett ország gazdasági szempontból. Ma pedig hová nőtte ki magát, és tetszik vagy sem, ezt a csúnya rossz náci bácsi érdeme is. Csak, hogy egy példát emeljek ki.

2012. jún. 26. 22:13
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, amugy sajnos nem néhány ember köpne le hanem nagyon sok!!! És amúgy igen, Hitler nem volt egy szivbajos vezető(Führer , ahogy ő hivta magát)magasról szart rá minden szabályra amit az első világháború győztes nagyhatalmai megszabdtak neki és nekünk is egy ilyen ember kellene, aki kivezet az Európai Unió börtönéből, mert igen ez egy börtön, nem akarom ezt most részletezni, de csak gondolkozzatok el azon a nagyon egyszerü példán, hogy Svájc ahol annyi pénz és érték van , miért nem lépett be, miért van az hogy hallani sem akar semmiféle unióról?? Utána lehet nézni ezeknek a dolgoknak!

Az unió egy csapda, nem segit hanem megöl! Belefulladsz, akit komolyabban érdekel annak linkelhetek is erről videókat magyar felirattal!

Szebb jövőt!(Előző szebb jövőt-ös voltam)

2012. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

De sajnos nincs ilyen ember, aki úgy tudná elvezetni ezt az országot, mint Hitler.

Ne aggódj testvér, az emberek hamarosan felébrednek ebből az álomvilágból. Minket az Unió tart láncon, úgy táncolunk ahogy ők fütyülnek. Ebből már kezd nagyon elegem lenni!


Kitartás!

2012. jún. 29. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!