Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt már úgy valaki hogy...

Volt már úgy valaki hogy sokat fogyott és egyre elégedetlenebb lett a látottakkal és egyre kevésbé tudta reálisan látni valójában hogy is néz ki?

Figyelt kérdés
178 cm vagyok, 86 kiló voltam december elején, amikor is elegem lett ebből. Életmódváltás, mozgás, válogatott étkezés stb. Kitűztem a 70 kilót magamnak, mert évekkel ezelőtt ( a gyerekeim születése előtt) azon a súlyon már csininek éreztem magam elégedett voltam. Most már 68 kiló vagyok és még mindig vagy egyre inkább látom a hibákat. Hogy még mindig itt ott amott dagi vagyok. Közben mások már azt kérdezik akik régebben nem láttam,hogy beteg vagyok e. Úgy érzem sose leszek elégedett, vagy mi lenne az a súly vajon amivel már azt látnám a tükörben amit szeretnék?

2012. ápr. 11. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
közel 100 kg voltam, lefogytam 57-re és akkor sem voltam elégedett, pedig a 176 cm-hez már bőven jó volt sőőt talán kevés is
2012. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Végre elértem az 55 kilót és még rengeteg felesleget látok magamon. Bár én nem igazán diétázom, csak egészségesebben étkezem és többet mozgok. Most úgy gondolom, hogy még több mozgással érhetném el a kívánt alakot.
2012. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen lehet nekem is csak ez lenne megoldás hogy izmosodva talán jobban tetszene a végeredmény.
2012. ápr. 11. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
8 kilót fogytam, de egyre csak dagadtabbnak látom magam. Nem tudom miért, de semmi javulást nem látok, mintha minden csak szarabbul állna rajtam. Nem értem én se, hogy mi ez.
2012. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, 68-ról lementem 58-ra, tartottam, de mindig ott motoszkált, h még-még, és a környezeti dolgok hozzátettek, így már 47 vagyok, atípusos anorexiás.


És most pokol a gyarapodás - enni sem tudok, pl.

2012. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó :(( Na ettől félek én is...Olyan kár hogy nem fotóztam le magam még úgy amikor fogyózni kezdtem, mert akkor hátha látnám a különbséget, így nem látom csak amikor tükörbe nézek még mindig egy dagadt embert...
2012. ápr. 12. 07:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!