Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van arra példa a történelemben...

Van arra példa a történelemben, hogy egy elterjedt összeesküvés-elmélet legalább részben igaznak bizonyult?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok is ! Igen. Pl maga a telemarketing, a média is egy összeesküvés elmélet. A cégek pszichológiai ráhatással, színekkel hatnak az emberekre és ez a valóság.
2012. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Kivétel nélkül mind igaznak bizonyult. Ellenben olyanra nem volt példa, hogy egy nem.
2012. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2012. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán előfordulhat. Az összeesküvés-elméleteknek egy kicsi része valóság, a nagyobb része kitaláció.
2012. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Például Pealr Harbor lebombázása után sokáig lógott a levegőben, hogy az amerikaiak pontosan tudták, mi készül, ez később be is bizonyosodott.
2012. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
madárinfluenzáról is kiderült h kamu volt
2012. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Pearl Harbort említőnek, valóban ilyesmire gondoltam; bár nincs 100%-os bizonyosságunk arról, hogy szándékosan engedte az USA kormánya a támadást, vagy csak késlekedés, hibás döntések voltak.


A többieket viszont sajnos le kellett pontozzam.


Várok még válaszokat. Olyasmire gondolok, mintha ma a WTC-elleni merénylet kiderülne, hogy tényleg "belső munka". Volt ilyen?

2012. jún. 2. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Maga a madárinfluenza nem volt kamu, csakugyan valós veszélyt jelentett a vírustörzs.


Az orbitális kamu ennek a kommunikációja, illetve a háttérben menő mutyizás és offshore cégeknek leadott rendelések voltak.


Hogy miért? A madárinfluenza nem mutatott nagyobb mortalitást a többi, szinte minden évben megjelenő vírustörzsekhez képest. Viszont az oltást, amivel a kúrmány meg akart minket etetni, egy ki tudja milyen tulajdonú offshore cég gyártotta, és mint kiderült, a) nem volt hatásos a madárinfluenzával szemben, egy beoltott terhes nő emiatt meg is halt b) nem felelt meg az uniós előírásoknak. És erre adott le az állam rendelést az adófizetők pénzéből.

2012. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a madárinfluenzával kapcsolatban én is erre gondoltam bár valóban pongyolán fogalmaztam
2012. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, több is. Olvasd el Adam Brown: A kód c. könyvét.
2012. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!