Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért idegesítik az embereket...

Miért idegesítik az embereket a melegek?

Figyelt kérdés
Én nem értem komolyan mondom. Engem egyáltalán nem hoz lázba, semmilyen érzelmet nem vált ki belőle, ha meghallom hogy melegfelvonulás stb. Azzal persze egyetértek, hogy nem kéne reklámozni magukat, mert csak a feszültséget csinálják, de akkor sem értem, miért kell ezen fellázadni. Miért?
2011. jún. 19. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"A legújabb kutatások szerint olyan elavult dolgokkal, mint erkölcs, csak kelet-európai putrikban foglalkoznak még. Kíváncsi vagyok, az idő kit fog igazolni."


És miért káros a homoszexualitás?

2011. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

"A legújabb kutatások szerint olyan elavult dolgokkal, mint erkölcs, csak kelet-európai putrikban foglalkoznak még. "


Nehogy azt mondd már, hogy arrafelé erkölcsösebben élnek az emberek, mint Nyugat-Európában. Én inkább nevezném a korrupciót, az önzőséget és a piti bűnözést erkölcstelennek, mint a homoszexualitást. De ne aggódj, özönlenek a civilizált kelet-európaiak Nyugatra, majd ők jól megcivilizálják a dekadens, deviáns, istentelen barbárokat.

Egy személyes példa: dán tengerparti kisváros, a játékokat ott hagyták estére a homokozóban, biciklit soha nem láncoltak le, a házakat se nagyon zárták. Aztán pár éve megjelentek a lengyelek és csak úgy hozták magukkal a kultúrát...

2011. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És akkor a lengyelek még a „jobbak” közül valók!
2011. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!