Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az, amit nem a zsidók...

Mi az, amit nem a zsidók csináltak?

Figyelt kérdés
Nekem @%/"+&# elegem van abból, hogy már lassan azt is rájuk fogják, ha reggel belerúgnak az éjjeliszekrénybe, kutyagumiba lépnek. Már azt is elképzeltem, hogy az ősrobbanást, a földi élet kialakulását és a dinoszauruszok kihalását is a nyakukba varják. Komolyan mondom, vallást alapítok a háttérhatalomra építve (Cion bölcseinek tanúi néven talán) és a pénzoligarchiának fogunk imádkozni.
2011. jún. 10. 22:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hülyeségre csak hülyeséget lehet mondani.


Ezer és egyszer olvastam már el, hogy ilyen zsidók, olyan zsidók, ilyen összeesküvés, olyan összeesküvés.


Aki olyan ostoba és sötét, hogy ilyen hülyeségeket elhisz, nem méltó a normális válaszra.

2011. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt:


Kart lendítenek és Sieg Heil!

2011. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Dantes ha megengedsz egy személyes véleményt: te nagyon rosszul érvelsz, mintha már találkoztam volna más topicban is a hszeiddel, olyan hülyeségeket beszélsz, meg olyan hülyeségekbe kötsz bele.


Ez inkább rád igaz!


A Freedman féle beszédet is manipulálhatták nem?


Lehet egyáltalán bárminek is hinni?


Nem baj, inkább üvöltsd azt, hogy Sieg Heil, mert olyan jó!

2011. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

:D ezaz, nácizz le, ez az ultimate érv!


Megjegyzem, ha létezik még Magyarországon ember, aki nem szeretné elzavarni az összes cigányt, akkor az én vagyok. És azt is leírtam, hogy vannak zsidók, akiket tisztelek.


De nembaj, leírtam a véleményemet arról, hogy szerintem mi lehet az oka annak hogy a történelem folyamán folyamatosan a zsidók ellen voltak az emberek, leírtam hogy szerintem hogyan alakulhatott ki a semmi közepén Israel, úgyhogy egy büdös, agymosott, hiszékeny náci vagyok.

2011. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!