Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az, amit nem a zsidók...

Mi az, amit nem a zsidók csináltak?

Figyelt kérdés
Nekem @%/"+&# elegem van abból, hogy már lassan azt is rájuk fogják, ha reggel belerúgnak az éjjeliszekrénybe, kutyagumiba lépnek. Már azt is elképzeltem, hogy az ősrobbanást, a földi élet kialakulását és a dinoszauruszok kihalását is a nyakukba varják. Komolyan mondom, vallást alapítok a háttérhatalomra építve (Cion bölcseinek tanúi néven talán) és a pénzoligarchiának fogunk imádkozni.
2011. jún. 10. 22:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan miről mondják azt, hogy a zsidók csinálták, amiről egész biztosan lehet tudni, hogy nem ők csinálták?
2011. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges felsorolni. Sajnos ezt belenevelték a magyar emberekbe. Ahelyett hogy akadékoskodnánk, inkább tegyünk ellene!
2011. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

És mi a bizonyíték rá a sok összeesküvés-elméleten kívül? Legalább egy olyan embert mondj, aki kilépett közülük és ellenük fordult! Jah, hogy nincs is ilyen, mert nem is létezik.

És miért lehet kint a Youtube-on a sok videó? Miért nem szedi le a Youtube és a háttérhatalom miért nem nyomatja a terjesztgetőket egy jókis elmegyógyintézetbe? Vagy erre is kitalálsz valamit?

2011. jún. 10. 22:11
 4/34 anonim ***** válasza:
az ősrobbanás pozitív dolog.
2011. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
79%

Attól, hogy te nem hallottál róla, van olyan, aki kilépett közülük.


Dr. Fejér Lajosról hallottál már?


[link]

2011. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%
Ha egyszerűen zsidók álltak/állnak a nagy amerikai és európai bankházak élén, ők vezették győzelemre a bolsevik forradalmat Oroszországban, Németországban és Magyarországon az első világháború után, ők gyilkoltak le a történelem során több százmillió embert hatalmi gőgjükben, akkor nem mondhatjuk azt, hogy ezt mind az eszkimók csinálták.
2011. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, igazad lehet. A notórius rettegők, akiknek valószínűleg az élete is egy nagy összeesküvés, azért támadják a zsidókat, mert azok "választott népnek" tartják magukat. Ha a fele is igaz lenne annak, amit összehordanak a cionista világuralomról, már alá is támasztaná, hogy a zsidók tényleg Isten választottjai (amit én egyébként nem hiszek, ugyanis véleményem szerint olyan, hogy "kiválasztott nép" nem létezik - Isten szemében legalábbis semmiképpen).
2011. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
64%

Na most én biztos forásból tudom, hogy a dinoszauruszok kipusztításában tényleg benne volt a kezük!

A nagyapám unokatestvérének a szomszédjában lakott egy zsidó vájár, és ő mesélte, hogy 300 méter mélyen találtak megkövült dínó csontot amibe egy dávid csillag volt belevésve!

2011. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
58%

ma 22:33


ez mindent megmagyaráz :O

2011. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
12%

Miért ne létezhetne Isten szemében kiválasztott nép?

Miből gondolod, hogy neki minden embert és minden népet egyenlőnek kell tartania?

2011. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!