Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az, amit nem a zsidók...

Mi az, amit nem a zsidók csináltak?

Figyelt kérdés
Nekem @%/"+&# elegem van abból, hogy már lassan azt is rájuk fogják, ha reggel belerúgnak az éjjeliszekrénybe, kutyagumiba lépnek. Már azt is elképzeltem, hogy az ősrobbanást, a földi élet kialakulását és a dinoszauruszok kihalását is a nyakukba varják. Komolyan mondom, vallást alapítok a háttérhatalomra építve (Cion bölcseinek tanúi néven talán) és a pénzoligarchiának fogunk imádkozni.
2011. jún. 10. 22:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

,,Ha meghallgatod Benjamin H. Freedman beszédét, az is kiderül, hogy a világháborúk kimenetelébe is nemkis beleszólásuk volt. "


És mert Freedman ezt mondta, ez már tény is?


Figyelj, voltak akik azt mondták, hogy a pestist is a zsidók okozták. Azt is elhiszed?


És ha én azt mondom a zsidók egy meteort irányítanak felénk a világűrből, azt is elhiszed?

2011. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

"És ha én azt mondom a zsidók egy meteort irányítanak felénk a világűrből, azt is elhiszed?"


Ő? szerintem simán...

2011. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Azt, hogy kiválasztott nép, nem feltétlenül úgy kell érteni, hogy mindig, minden megadatik nekik, minden sikerül nekik és soha nem éri őket semmi rossz.

Isten kiválasztotta őket arra, hogy belőlük szülessen meg Jézus. Persze ezért vigyázott és vigyázni is fog rájuk mindig is, rajtuk van az áldása, de keményen büntette és bünteti is őket ha elfordulnak tőle.

2011. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"Ehhez még hozzátartozik, hogy amerika segítségével hozták létre, és Európa beleegyezésével."- igen, ez igaz. A kérdés, hogy Amerika miért segített nekik? Nekünk miért nem?

Lehet keresni az okokat, de ha csak az eredményt nézzük, akkor a zsidók a szarból is tudnak várat építeni.

Az elcsatolt részeket élő magyarság-ha nem is tömegesen-,de kezdik elveszíteni az identitásukat, pedig csak 91 év telt el. Erdélyben sokan elrománosodnak stb...

A zsidókat 1800 év alatt nem sikerült eltüntetni, pedig sokan erőszakkal is próbálták.

Azt a bukott angyalos dolgot meg nem hiszem. Ez azt jelentené, hogy Sztálin és Hitler a zsidók ellenségeként Isten szolgálatában álltak, ami egy kicsit durva lenne.

2011. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Nem Amerika segített nekik, hanem főleg a gazdag amerikai zsidók, a bankárok, gyárosok és akik a politikusok mögött állnak.


Amúgy meg valahol Hitler tettei is Isten tervét szolgálták. Mint József idejében, amikor a nagy éhínség vezette József testvéreit és később az egész zsidó népet Egyiptomba, ahol nem tombolt az éhínség és a magas rangban álló József biztonságot nyújtott nekik.

A holokauszt is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy a zsidóknak visszatérjenek Izrael földjére és újra országuk legyen. Sokan ha nem lettek volna rászorulva, akkor nem tértek volna vissza.


Az utolsó idők "nagy nyomorúsága" is azért sújtja majd a zsidókat, hogy visszavezesse őket Istenhez és elfogadják megváltójukként Jézust. És persze büntetés is azért, amiért addig ezt nem tették meg.

Tulajdonképpen minden üldöztetésük ennek a jövőbeli eseménynek az előképe.

2011. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Igen, térítsünk meg minden zsidót. Utána majd kitalálunk egy másik összeesküvés-elméletet a japánokkal, aztán jönnek a többiek. Mikor mindenki keresztény lett, az eretnekeket fogjuk üldözni.


Aztán visszamehetünk a XIII. századba...

2011. jún. 11. 23:58
 27/34 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ha nem akarsz téríteni, akkor nem kell.
2011. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"És mert Freedman ezt mondta, ez már tény is?"


Hallgasd meg a beszédét, és dönts magad. Ha szerinted kitaláció az egész, és hülyeségeket mond, akkor ne hidd el. Szerintem jól összeszedett, logikus beszéd, sok dologra fényt vetít, ami a hagyományos storyban elég homályos. Persze az ember nem hihet senkinek igazán, még a történelemtanárjának sem, a történelem sajnos állandóan megváltozik.



"Nem Amerika segített nekik, hanem főleg a gazdag amerikai zsidók, a bankárok, gyárosok és akik a politikusok mögött állnak."

Igen, a politikusok pedig az amerikai hadsereg mögött állnak. Tehát csak a politika, hadsereg és az amerikai gazdaság, nameg a médiáról se feledkezzünk meg... :D



"Azt a bukott angyalos dolgot meg nem hiszem. Ez azt jelentené, hogy Sztálin és Hitler a zsidók ellenségeként Isten szolgálatában álltak, ami egy kicsit durva lenne."

A világ nem fekete-fehér, annak viszont meg volt az oka, hogy a zsidókat miért üldözte mindenki, és miért utálják őket olyan sokan.

2011. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
58%

,,Ha szerinted kitaláció az egész, és hülyeségeket mond, akkor ne hidd el."


3 éves koromban, az is tök logikusnak tűnt, hogy van Mikulás. De aztán tovább léptem.

2011. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Dantes ha megengedsz egy személyes véleményt: te nagyon rosszul érvelsz, mintha már találkoztam volna más topicban is a hszeiddel, olyan hülyeségeket beszélsz, meg olyan hülyeségekbe kötsz bele.


Nem az a vita lényege hogy mindenre mondj valamit, hanem hogy megértsd mit mond a másik, és javítsd ki a gondolatmenetének a hibáit, ha vannak. Most ezzel mit kezdjek hogy azt mondod hogy hiába logikus és hiába passzol a dolog a képbe, és hiába nem akárki mondta el ezeket a dolgokat, hülye az, aki elhiszi? Ezt a saját buta érvelésed saját magad ellen is bármikor fel lehetne használni, úgyhogy te képes lennél önmagaddal is órákig elvitatkozni, ilyen érvekkel hogy: "igen, és régen azt se hitték el hogy a föld kerek..."

2011. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!