Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meg fog szűnni valaha a...

Meg fog szűnni valaha a világon a demokrácia?

Figyelt kérdés

2011. ápr. 23. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 Vica Takács ***** válasza:
47%
Hollesz!! Kicsit vegyél vissza, mert kisodrodsz, téged még senki sem nevezett idiótának.( pedig lehet, hogy ez eddig hiba volt) Az IGAZSÁG FÁJ ugye,mert nem hoztál fel példát.Én nem mondtam, hogy magyarázkodj.Példát kértem arra, hogy létezik nálunk demokrácia.Most már sejtem azt is melyik párthoz tartozol, vagy melyikkel szimpatizálsz. Én megmondom kereken, Én egyekkel sem, mert mint azt már az előző válaszaimban irtam mindegyik csak a saját gesztenyéjét sütögeti. De ez az oldal nem arról szól, hogy ki az idióta ( ezt nem kell kimondani, mert mindenki magából indul ki) amig téged nem nevezz senki idiótának, köcs..stb. neked sincs jogod másra ezt mondani.IQ szinted, ha ezt csinálod nagyon el van vetve, még nem kelt ki.A válasz irás előtt van egy tájékoztató, hogyan reagálj a véleményekre, ott van, hogy ne sértegess másokat.( de különben is mindenki magából indul ki).
2011. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
32%
Rendben van. Akkor hagyjuk ezeket a csúnya szavakat. Akkor mondjuk úgy hogy szellemileg erősen visszamaradottak vagytok, mivel azt gondoljátok rendkívül okosak lesztek hogy elolvassátok a wikipédián a demokrácia meghatározását és így ti mint nagy szaktekintélyek mondjátok itt a nagyobbnál nagyobb marhaságokat. Az hogy melyik pártra megyek el szavazni az én dolgom, de abból amit leírtál te még szavazni sem jársz el.
2011. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
65%
Ezek szerint te nagy szaktekintély vagy, mert sok szakkönyvet elolvastál arról, hogy egy szar elnyomó rendszer miért demokrácia. Foglald már össze pár szóban légy szíves.
2011. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 Vica Takács ***** válasza:
59%
Hol lesz hol nem ! Figyelj! Én nem olvastam semmit sem a demokráciáról Én a saját bőrőmön érzem a tényt.Ez azért több mintha teletömöm magam mindenféle hülyeséggel ( bocs a kifejezésért)minthogy a nagybetűs életbe átélem. Képzeld elmentem szavazni, mert azt hittem, hogy tényleg a nép sorsának javításáért folyik minden.És majd jobb is lesz a kisembereknek. Itt jön be amit már többször leirtam a piros bársonyszékről.De még mindig nincs a DEMOKRÁCIÁRA PÉLDA.Szerintem nemcsak Én várok erre, hanem minden ebbe a fórumba felszólaló ember.Jó lenne, ha tudnál példával meggyőzni minket, hogy van demokrácia az ÉLETBE és nem a tudálékos könyvekben.Engem meg lehet győzni, ha igaz amit állítanak, nem vagyok vaskalapos, hogyha a tények nem engem igazolnak, meghajlok előtte. EZ MÉG NEM TÖRTÉNT MEG általad. Én már 58 éves vagyok és még mindig nem tapasztaltam sajnos demokráciát. Vajon miért nem?
2011. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
A demokrácia is csak a sírodig kísér, mint a nyomorúság !
2011. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Miért, most van demokrácia?
2011. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Buta emberek nem kelllenek.
2011. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Természetesen. Hisz teljesen értelmetlen.
2012. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Magyarországon törvényessé tették a bűnt. Ugye mint Szodoma városában, amit a két angyal elpusztított. A demokrácia egyenlő nekem a szabad rablással, mert rendre nagyvállalatok, multimilliomosok igazgatói kerülnek hatalomra. És ők aligha a kis emberek érdekeit fogják képviselni. Sokkal inkább azoknak a haveri köröknek érdekeit tartják szem előtt, akik támogatták az elnöki székig.
2012. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

59-es, a diktatúra még inkább erről szól, csak sokkal nyíltabban.

Van a vezér és a sleppje, a multimilliárdosok, akik uralják az egész országot.

2014. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!