Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek mennyi a fizetése él mi...

Kinek mennyi a fizetése él mi a munkaköre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
SKH
2011. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mintha valami nagy személyes dolog lenne. Sőt még nem is ismerjük egymást.
2011. ápr. 15. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Könyvvizsgáló vagyok Budapesten egy nagy multinacionélis cégnél bruttó 475.000 Huf
2011. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 doboszoli ***** válasza:
Kuplerájt vezetek, a zsé forgalomfüggő.DD)
2011. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan miért akarod ezt tudni? Meg kell nézni mindenféle statisztikás oldalakat. (Pl. beregelni a fizetesem.com-ra.) Tapasztalatom szerint valósak ezeknek az oldalaknak az adatai.

Most rávághatnám, hogy 325 bruttó, de ezzel nem mondok semmit, mert

- harmada lemegy adóba (ha nem hiszed járj utána)

- már régen eldöntöttem, hogy a fejemmel akarom keresni a kenyerem, és van is hozzá eszem és affinitásom

- ezért a pénzért én 5 évig keményen dolgoztam az egyetemen, hogy ennyit keressek

- folyamatosan képzem magam, most is befizetem önköltségből a nagy pénzeket mindenféle tanfolyamokra (hogy szakmailag ne "avuljak el" és továbbfejlődhessek)

- nincs semmi szabadidőm, mert napi 8 óra után nem mehetek el a cimbikkel kocsmázni, hanem akár 10-12 órák, meg szombati és otthoni munkák is vannak

- olyan munkakörben dolgozok, ahol havi több 10 millió forintokat takarítok meg a cégnek.


Szóval nem másokkal kell foglalkozni és mindenféle statisztikákat gyártani, hanem képezni magad és azt megkérdezni, hogy jó, keresek egy Miskát egy hónapban, de mit teszek le cserébe az asztalra.


28f

2011. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Talán pályaválasztás előtt áll a kérdező és ezért érdeklődik. Nem kell mindjárt rosszat feltételezni a másikról, miért nem tudtok egyszerűen válaszolni neki, vagy továbblapozni a következő kérdésre.

Vevőszolgálati asszisztens/Budapest/150.000 bruttó

2011. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Osztályvezető vagyok egy nagy multi cégnél, nem kevés felelősséggel, túlórát nem fizetnek, napi 12 órákat bent vagyok, sokszor szabi alatt is behívnak, mert nincs, aki helyettesítsen.

Netto 104.000 Ft-ot kapok + 5000Ft kajajegyet, amit csak itt ennél a cégnél vásárolhatok le, sehol máshol, tehát még azt is visszahozom ide...

:((


Tudásomhoz és teljesítő képességemhez mérten nagyon nagyon alulfizetnek. :(


UI.: Nem tud valaki valami hasonló állást Fejér megyében, magasabb fizuért? :(

2011. ápr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Vevőszolgálati asszisztens/Tolna megye/105.000 bruttó
2011. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 04-15 15:15

"sok ilyen kérdés volt már"


Megnéztem és elgondolkoztam, 2008-ban simán megkerestem a nettó 90ezret, bedolgozóként szállással, egy nagy cégnél Zalaegerszeg.

2010 szintén bedolgozó, operátor; Komárom (környéken lakom) nagy cég és nettó 90ezret kaptam. Idén ez változott sajna alig van meló, ezért még a létminimumot sem kapom, nettó 50ezret, már lassan 1hó, küldik az sms-t, h. nm kell mennem; anyag hiány és/vagy nincs megrendelés..

Azt gondolná az ember 2011re jobbak lesznek a fizuk épp azt beszéltük melóhelyen nettó 100ezret meg kéne keresni egy ilyen cégnél, ha nm többet 12órában..

Az árak meg mennek felfelé..ez magyarország és csodálkoznak, ha sokan kimennek és kint is maradnak..nm becsülik a munkás embert..

2011. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!