Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy rendészeti szakközépiskolá...

Egy rendészeti szakközépiskolában végzett nyomozónak kb mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés
Persze, úgy értem, hogy pl kijön a suliból, 2 évet lehúz közrendisként, és aztán átkéri magát a bűnügyi osztályra:)
2010. júl. 17. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jártas az ilyen dolgokban, ezért kérdezném meg hogy nem kell e véletlenül felsőfokú végzettség ahhoz, hogy valaki nyomozó legyen?
2010. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Őrmester is lehet nyomozó, nem feltétlenül kell tisztnek lenni a nyomozói munkához.

2010. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem rendészeti szakközépiskola, hanem szakiskola, (szóval előtte el kell végezned egy gimit vagy szakközepet) de lehet hogy tévedek egyébként ha elvégzel utána/előtte egy jogi egyetemet akkor egyből lehet nettó 400.000 Ft kereseted :)
2010. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kb. nettó 160 ezer, de ez sokmindentől függ....ehhez mondjuk kell pár év.


Azt a 400 ezret mondd már el, hol lehet megkeresni? Önmagától a diplomától még nem fog ennyit keresni.


A kérdező jól írta, rendészeti szakközepet kell végezni az érettségi megszerzése után.

2010. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:) Rendészeti szakközepet végzettek is lehetnek nyomozók, csak először a közrendnél kezdenek.160 ezer? Az egész jó .De amúgy nem a pénzért szeretnék nyomozó lenni, de ha ez teljesülne, akkor a munkám lenne a hobbim!

Egy kezdő járőr kb 95 ezret keres...akkor ennyi lenne a nyomozói pótlék?? kb 60-65 ezer??Nem kevesebb? Nem értem, hogy miként működik a nyomozók fizetése. Kérem, valaki írja már még le azt is.Nekem azt mondták, hogy egy kezdő nyomozó kb 130 ezret keres, de az illető nem volt biztos benne, ezért kérdezem itt.

2010. júl. 17. 18:38
 6/7 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ, nem vagyok én olyan jó, hogy bekerüljek az rtf-re:S.kb 3-as, 4-es az átlagom.
2010. júl. 17. 18:39
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja bocsi, igen, kell hozzá pár év. Kb mégis mennyi? Vagy 5-10? Mennyi idő múlva lehetnék törzsőrmester, főtörzsőrmester, stb..?

Ha pl vagy 3-4 évig készenéti rendőr lennék, aztán közrendvédelemre átmennék, majd átkérném magam a bűnügyisekhez, nyomozónak, attól függetlenül, hogy így "váltogattam" az állományokat(nem tudom pontosan hogy nevezik ezeket), attól még a rendfokozat ugyanúgy nőhetne?

2010. júl. 17. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!