Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A hírekben miért csak a...

A hírekben miért csak a cigányok ellen elkövetett bűncselekményekről van szó?

Figyelt kérdés

Még régebben hallottam valami olyasmit,hogy magyarok megvertek egy cigányt(már elég régen volt). Arról miért nincs szó,hogyha egy cigány(ok) ver(nek) meg magyar(oka)t? Engem szinte minden nap megakarnak verni,kiakarnak rabolni stb,volt olyan ismerősöm akivel ezt meg is tették,elment a rendőrségre de nem történt semmi. Félre értés ne essen nem azon az elven vagyok,hogy mindegy cigány dögöljön meg,és azzal meg pláne nem értek egyet,hogy meghalt egy négy éves kisfiú meg az apja... Ha lehet normális válaszokkal válaszoljatok alias nem olyanokkal,hogy "mert a cigányoknak mindent szabad."

15/l


2011. márc. 28. 11:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A romagyilkoságokkal már évek óta szinte napiszinten foglalkoznak. Ha egy magyarokat ölnek meg vagy futólag gyorsan bemondják, vagy megse említik a tv-ben...érdekes
2011. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Köszi, el is felejtettem Olaszliszka....


szerintem pont azért merthogy nehogy jobban kirekesztődjenek a cigányok, nemde? Ez meg pofátlanság... még hogy nincs cigány bűnözés... jah persze...

2011. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Amúgy ilyen szempontból támogatom az ide-oda masírozó "erőket", mert ha már a rendőrség csak a vállát tudja vonogatni... akkor legalább a törvény adjon bizonyos keretet ezeknek az erőknek, majd ők helyreteszik a színeseket
2011. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Csak az a baj, hogy ez sohasem fog bekövetkezni.. Kik ezek az emberek, könyörgööööm?? KICSODÁK?? Hány magyar ember élhetne a mai napig?!! De neeeeeem.. Mert EZEK megölik.. a semmiért... mi az már, hogy ha annyit mondasz az utcán, hogy cigány, letámadnak??? Csak meghallják, de egyáltalán nem az a téma.. szóval.. ha meghallom egy cigány szájából, hogy magyar, akkor tépjem le a fejét, és öljem, vagy verjem meg?? NEKEM8... De mi MAGYAROK sokkal többek vagyunk náluk.. Nem engedhetjük, hogy lehúzzanak, ez csak saját magukat minősíti :) De akkor ne csodálkozzon Orbán sem, meg senki sem, amikor az összes magyar elhagyja ez az országot.. Kíváncsi lennék, mi történne :) Máshol az a válság, hogy a benzin 10ft-ról 20ft lett... Cukor 400ft???? Lassan a csapból folyó vízért is fizetni kell majd.. Már ne is haragudjatok, de én nem fogok azért melózni, hogy ezek jól érezzék magukat !!!!! Az állami gondozott kölykökről meg aztán nem is beszélve, hogy mit meg nem engednek maguknak!! Ilyen az összes! Akkor kimondom: Ezek genetikai hulladékok ;) ...

Már lefáraszt. Régen, még mikor a rendőrök normálisak voltak, engedélyezték, hogy a magyarok megverjék a Ladányi cigány bandát.. Most meg, FÉLNEK?!... hát rendben..

2011. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Viszont!


Csakis maguk alatt vágják a fát, nemde? Mert ha megölnek minden magyart, vagy ha minden magyar azt mondaná, oké nekem ebből elegem lett, kihúzok külföldre akkor ki vagy kik fogják a se_ggüket eltartani???? Vagy ah kettészakadna a duna mentén Magyarország!!! Én támogatnám!!!


Amúgy abszolút megértem a franciákat és az olaszokat is ( akik nem emlékeznek rá hazatoloncolták őket egyesével!!! Mivel ugyan azt a dolgot kezdték el ott is csinálni mint nálunk ) És kérdem én, még nekünk kellene toleránsabbnak lenni velük szemben???? Holott a külföldiek egyből azt mondják: cigány vagy?! Be ne tedd a mi országunkba a lábad... kár hogy mi sem tudjuk őket kitoloncolni...le merném fogadni, mi fizetjük az ő általuk felvett és bedőlt hitelek nagy részét, rajtunk hajtják be a közüzemi díjaik nagy részét, csakis azért mert ők lopják, csapolják ezeket a dolgokat!!!

2011. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"szerintem pont azért merthogy nehogy jobban kirekesztődjenek a cigányok, nemde?"



A cigányok több évszázados komoly erőfeszítéssel rekesztették ki magukat minden magyar ember verejtékes integrálási törekvései ellenére. Most mit tehetünk mi még értük?

2011. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Minden országban utálják őket, még indiában is a kasztrendszer legalján vannak. Mindenhol a lopás jut róluk az emberek eszébe. Sajnos nálunk van belőlük a legtöbb, mert voltunk olyan hülyék a 15. században hogy befogadtuk őket
2011. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Azért vannak itt, mert máshol nyomorogtak.. Itt meg persze a seggük a ki van nyalva. Lásd: Vörös iszap, gyűjtöttek, adományoztak, és hova lett az a pénz? Szerintem mondanom sem kell, hogy kiknek adták oda :) Na meg hogy Múzeumot csináltattak az összegyűlt pénzből!! Azok a szerencsétlen emberek akik elveszítették mindenüket, semmit nem kaptak..

Állami gondozott gyerekek, nos, mire fel kapnak eredeti puma, nike, adidas felsőket, nadrágokat, cipőket? Nekem is vegyenek már :) Meg mi az, hogy laptopot kapnak, csak úgy? Mire fel? Ja elnézést, mert loptak! ;D A fiatal generációk azt látják, apjuktól, anyjuktól, hogy ez a f@sza, mennyééé fiaaam lopjááá' . Erre példa, VV Béci, mindenki kis kedvence, az ne beszéljen már a becsületességről, a szívről, akinek a karjára "törvényen kívüli" van tetoválva, és emellett 3 évet ült börtönben, lopás miatt, mert éheztek. Ha éhezel menjél dolgozni!!!! Nem a lopás a megoldás, nemde? Ott a lehetőség, akkor dolgozzál, nem fognak elutasítani!

2011. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jaj ne is mondjátok! Nekem a kezdetektől nagyon nem szimpi a Rácz testvér viselkedése...valahogy messziről ( talán még a tv-n keresztül is megérzem) a szagukat... pfúj... vagy a tekintetük árulkodó, nem is tudom, egyszerűen kiráz a hideg,pedig nem is tudtam hogy mivel foglalkoztak...remélem nem ők fogják megnyerni...ja meg ez a jerzy is basszus...mintha egy kiskutya lenne pórázon... (bocsi a hatalmas offért de azt hiszem ő meg államis nemde???...)


Szerintem addig nem lesznek rendezve ezek a sorok, ameddig Orbán kormányon van... remélem a következő választásokon már nem indul... menjen a gyártósor mögé dolgozni, kár hogy nincs olyan hogy csak 12 évig lehet valaki a parlamantben...

2011. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Tök m1, hogy ki a miniszterelnök.. ezek akkor is maradni fognak.. :) De ha majd az összes magyar elmegy, legalább a lakosság több mint 70%-a ... na akkor, miből fognak élni a cigányok?... háháhá semmiből :) Csak sok sikert tudok kívánni nekik xD ... nekünk magyaroknak meg hosszú, cigánymentes boldog életet :D XD :D
2011. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!