Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg utálják a magyarokat...

Tényleg utálják a magyarokat Roműniában/Szlovákiában/Szerbiában/Boszniában?

Figyelt kérdés
Gyakran mondják ismerőseim(pl. a szüleim,családom is), hogy meg nem próbáljak oda menni, mert ott milyenek az emberek.. youtubon is elég sok durva videót látni.. mi a valóság?
2009. febr. 17. 20:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
És szlovákiának mi volt az államformája, amióta csak létezik? Egyébként az IQ-ról annyit: mindenkit jól jellemez, milyen a viselkedési stílusa. E tekintetben, sajnos, nyomomba sem ér. Köszönöm!
2010. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%
Köztársaság. De államforma ide vagy oda, királyság soha nem volt! Nem volt egy szál királyuk szerencsétleneknek! Bár 17év alatt mi is lehetne?
2010. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
33%
Hát nézd, a szlovák népet én is többségében megvetem (több millió embert nem vagyok hajlandó kollektíven, kivétel nélkül utálni), az országuk erőltetetten létezik, a valós múltjuk feledhető, a kitalált múltjuk szánalmas. Ennek ellenére még nagyobb önérzetük is van, mint nekünk. Ezért mondom, hogy nem lehet a múltból megélni, sokkal inkább a jelen propagandájából. fico és a többiek elhitették velük, hogy stabil, összetartozó történelmi nagyhatalmat jelentenek. Egyszerűen csak ezt kéne itt is (és itt még nagyjából igaz is lenne), és akkor nem tartanánk itt. Akkor "nem lopna a magyar" Bécsben, mert tudná, hogy a többi 10 milliót vetik meg érte, nem őt, Kis Pistát. Nem számít, hogy az illető cigány-e; magyar állampolgár. A románok sem mind cigányok, de már azt hisszük róluk. Rólunk is azt fogják hinni nemsokára nyugaton - meg kell regulázni a bűnözőket, nem kiközösíteni, hogy méginkább bűnözzenek a kárunkra.
2010. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
52%

Nem igaz. Undoritó ez a mi vagyunk a világ közepe és mindenhol máshol rosszak az emberek amerikai nézet.

Ennél csak az a rosszabb amikor valakit megvernek aztán ráfogja, hogy azért verték meg mert magyar. Nem mondom hogy nem történnek olyan dolgok, de 90%-ban ha megvernek egy kisebbséget az nem a nemzetisége miatt van, hanem mert részegen bunkó volt, vagy eleve bajkereső ember.

2011. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2010-12-02 00:30!!!

3 magyar király:

Ganxta Zolee :) Jimyt is királynak ítrták...



Komolyra véve a szót Magyarországnak mindig is volt királya és mindig is lesz és ő maga István!

Nem értem mire nagy a szlovákok arca mikor szar helyzetben is őket hozzák át dolgozni hozzánk!Nem egy céget tudok ahol elég nagy csoportok vannak!Meg mért is mondják felvidéknek???

2011. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én határon tuli magyar vagyok és idéznék egy szoveget a tankonyvembol:"A 15.században a morvák egy csoportja Magyarországra ment a jobb élet reményében, késobb a 19.század korul beloluk alakultak ki a szlovákok."-ennyit a torténelemrol de nem is az a lényeg a jelenlegi Europában.
2014. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Jorge Lorenzo válasza:

Jártam mind a 4 országban. Csak halkan megjegyzem nem csak ezekben az országokban utálják a magyart... Ez nyugatabbra is jellemző.. Nacionalista gyökerek a szomszédos országokban is vannak mint nálunk. Szóval ez az utálat oda vissza megye velük. Bosznia más tészta. Nekik mi "szerbek"vagyunk... Tudni illik hogy a bosnyákok utálják a szerbeket... Ha viselkedsz egyik országban sem vernek pfán mert magyarul beszélsz.. Számomra Bucharest jó élmény volt pl.


A gyűlöleltre vissza. Akad Szlovákiában is meg Romániában is olyan réteg aki rád mászik mert magyarul beszélsz. De nálunk is akad olyan réteg aki rá "mászna" egy román anyanyelvűre pl...

2023. nov. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!