Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitler szerint mi magyarok a...

Hitler szerint mi magyarok a cigányoktól nem sokkal voltunk jobbak, igaz ez?

Figyelt kérdés

Ezt a töri tanárom mondta. Tavaly 4.-be tanultuk a II.vh-t és akkor azt mondta: Hitler 3részre osztotta a társadalmat (vagy az emberiséget, nem tudom) Kultúra megteremtői (németek., árja faj) kultúra megtartói (angolok, franciák, mi magyarok) kultúra rombolói (cigányok, zsidók és szlávok)

Most meg mást mond, pedig emlékszem rá mit mondott tavaly. Járok hozzá külön törire is, mert most emeltezni szeretnék.

Eléggé unalmas, hogy a töri feladatlapok a következőkről szólnak:

955, kalandozás, cigányság helyzete, holokauszt és társai. Trianonról meg szó sem esik, de nekem rohadt fontos tudni a spártai állam berendezkedését!

De komolyan...

csináltam 2 emelt töri, mindkettőben benne volt a 955. Miért? Miért nem 907? Elég fura, hogy mindig ez megy! Te vesztes, te lúzer néphez tartozol! Mert ezt érzem az oktatásból!


2011. febr. 24. 22:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

"...de nekem rohadt fontos tudni a spártai állam berendezkedését! "


Igen fontos. Spárta különös és szilárdnak bizonyult államberendezkedése, katonáinak hősies helytállása mindig is foglalkoztatta az embereket a történelem folyamán. Még az amerikai alkotmány számára is mintául szolgált a spártai államberendezkedés (inkább, mint a bukott athéni demokrácia).


Csak egy II. vh-s példa, ami hirtelen eszembe jutott: Göring 1942 végén a Sztálingrádnál harcoló német katonákat Leónidász 300 spártai harcosának a példájával buzdította a végsőkig való kitartásra.

2011. febr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

egyébként azt mondta hogy egy magyar is lehet "árja"

cigánynak nem tartotta a magyarokat


de volt úgy hogy lenézett minket is máskor nem



de hallgass inkább a sok megmondó hülyére

2011. febr. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Az biztos, hogy a fajelmélete megbukott, ugyanis miért pont a német lenne az árja faj?"


mert mér ne? -.-

2011. febr. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%

Mert mér igen? -.-

"Szóval ilyen hülyeségeket ne írjál!"

Nem az a lényeg, hogy mi volt évszázadokkal ezelőtt, hanem, hogy mi van most! Ha neked kényelmesebb az az ábrándkép, hogy mi 1490-ig istencsászárok voltunk, akkor az a te dolgod! Onnantól kezdve gyakorlatilag végigszopattak minket mind a mai napig! Nem írtam hülyeséget, mert amit te felhoztál példának azzal nem sokat értünk!

2011. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

Helmet nagyon jól leírta a dolgot. Sok magyar adta életét Európáért de cserébe Trianont kaptuk itt csak saját magunkra számíthatunk. Ideje lenni szétnézni keleti testvéreinknél. Ne foglalkozz a töritanároddal az a lényeg hogy te tisztában vagy a dolgokkal.


Hitler nem nézett le minket de nincs olyan hogy felsőbbrendű nép mert ez lehetetlen. Van olyan hogy primitív nép pl.szlávok, románok, cigányok. És vannak "okosabb" népek mint mi.

2011. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom, hogy mi is a "kiszolgálók" csoportjába tartoztunk. 3 ill. 4 felé lehet szedni a fajelméletét (biztos van "több" is, de én ennyiről tudok). Hitler minket is "szláv"-oknak nézett, szóval igen, tény, hogy nem voltunk előkelő helyen, de a cigányok, zsidók, feketék viszont a 4. csoportban, azaz a kiirtandókban voltak. Én legalábbis így tudom.
2011. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Igen, az előttem szóló teljesen jól írja! A 3. csoportba tartoztunk. Felesleges hiú ábrándokat kergetni. A 4. volt a kiirtandó nép, utána mindenki tudja kik következtek volna...
2013. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szóval igen, igaz amit a töri tanárod mondott, a cigányok után mi is sorra kerültünk volna!
2013. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!