Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Még egy feleslegesen sz*r...

Még egy feleslegesen sz*r adó? Ez minek?

Figyelt kérdés

hamburgeradóval az egészséges életmódhoz, táplálkozáshoz nem illő ételeket, italokat sújtanák, például kólát, a kávét, egyes gyorséttermi ételeket.


IGEN :D és ezt meg ki a fene hiszi el? hogy így van? pont az a céljuk vele , hogy egészségesebbé tegyék az embereket mi? :D , hát persze...


2011. febr. 17. 09:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

"Nem azért, hogy szarabb legyen neki, hanem azért, mert ne az egészségesekkel fizettessék meg az ő szándékosságukat."


Mindenkinek kell fizetni a Tb-t, nem csak a szerinted egészségeseknek. Te biztos tökéletesen élsz, sportolsz, csak egészségesen táplálkozol, és persze nem dolgozol, ha ennyi mindenre tudsz figyelni. Azt pedig nem lehet bebizonyítani, hogy valaki miért és mitől lett beteg. Nagyon sokan meghalnak tüdőrákban, és olyanok is, akik életükben nem szívtak el egyetlen szál cigit sem. Mikor régebben dohányoztam és beteg lett a szívem, az orvos kérdése ez volt: Dohányzik? Akkor attól lett beteg. Aztán kiderült, mikor alaposabban megvizsgáltak, hogy semmi köze nem volt a ciginek a betegségemhez. Egyszerűen szívizomgyulladást kaptam egy vírusos fertőzés miatt. Persze gondolom azért is én vagyok a felelős.

2011. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
81%

A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:54


Igazad is van!

Én sem értem, miért nem ad a gyerekének inkább C..s nyalókát, aminek csak 80 ft darabja, vagy miért veszi meg a tacskós tortát 1500-ért, mikor ugyanakkora torta a cukrászdában 5000, és ott legalább nem tüntetik fel a dobozon, mitől olyan szép még harmadik nap is rajta a hab meg a dísz!

A fene a pofáját a büdös magyarjának, ha virslit ad a gyereknek 800ft kilója, ahelyett, hogy a köztudottan egészséges pulykamellet, aminek 2000 ft kilója!

Hát milyen világ ez irgumburgum, hogy mindenki a legolcsóbb kajákat veszi meg!!!


Privát véleményem, hogy a mekiben kapható saláta grill csirkemellel sokkal egészségesebb, mint egy paprikáskrumpli lecsókolbásszal, akkor gondolom a lecsókolbászt, virslit, felvágottakat is adóztatni fogják, mert így logikus, nem?


A legtöbb olcsó étel azért olcsó, mert olyan amilyen, de kétlem, hogy valaki azért eszi ezeket, mert ezt szereti.

Egyszerűen már nincs min spórolni, marad a kaja.

Több pénz nem lesz vásárolni, tehát kevesebbet veszünk ezekből az olcsó, szr minőségű élelmiszerekből.

Aki eddig csak "minőségi éhezést" tapasztalt, majd most megtanulja, milyen az, mikor már mennyiségi éhezésről van szó. Tele lesz az ország karcsú, anorex kinézetű emberrel.


Hurrá!

Éhezd magad karcsúra, Orbán-diéta!

2011. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nem tudtok annak örülni, hogy a kormány jót tesz veletek?

Igenis sokat tesz az egészségünkért!!! Én például az új adó miatt, ami nem 16%, hanem 20,32% leteszem a cigit, meg biciklivel járok dolgozni. Ezentúl akkor nem fogok se kólázni se hamburgert enni. Tök jó :D:D:D:D

Köszi Fidesz! ..I..

2011. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
a helyeslőknek: igazatok van abban, hogy sok szart meg neon nyalókát eszünk/iszunk. De ne legyetek már ilyen korlátoltak. A kormánynak kellene megoldania, hogy mindenki meg tudja vásárolni a bio és egészséges termékeket. Az adó nem arra szolgál, hogy egészségesebbre neveljen (nem az a cél), hanem kell a pénz. Bevétel. És mi van akkor, ha valaki sportopl, meg biciklivwel jár, annak meg kedvezmény járjon a portékából, mert az vigyáz az egészségére? ugyan kérem. Ezt így nem lehet.
2011. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

"de akkor adózzon a szalonna, a kolbász, a hurka, és a pacal is."


Neked kellene adóznod hülyeség után.

2011. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak azt nem értem,hogy például a hazugság,lopás, ígérgetés adót miért nem találták még ki?"


Mert kormánycsőddel járna.

2011. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

"Viszont az ételek minősége még a kint gagyinak, olcsónak számító Asda termékeknek is sokkal jobb volt, mintha itthon mondjuk megveszek egy tesco vagy winni terméket."


Aki megvesz egy teszkó terméket az meg is érdemli a sorsát.

2011. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:12


Szegényeken és tehetősökön is látszik, hogy egy réteg nagyon ostobán táplálkozik. A rossz táplálkozástól, nagyon egyszerűen el lehet jutni a munkanélküliségig. A másik dolog a sz@r amit az iskolákban és az óvodákba a gyerekek elé hordanak. Francia egyetemen 1,5 euró volt a támogatott kedvezményes menu, amibe cékla, reszelt répa és hal is volt és nem volt ciki megenni kis tányérról senkinek a reszelt répát 20 évesen. Teljes mértékben nemzeti érdek ennek a megváltoztatása. Nagyon silányak a mostani gyerekek. Az a lényeg, hogy ebből az adóból befolyó összeget oktatásra, vagy egyszerűen jó minőségű gyerekétkeztetésre fordítsák.

2011. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

"Még egy feleslegesen sz*r adó? Ez minek?"

Nyilván ezzel is a szegény emberek megélhetését akarják tönkretenni, mert főleg ők járnak mekibe ilyen szarokat zabálni.

2011. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:59


Te hülye vagy!!!

Szegény ember mekiben???? röhög a már rég kivett vakbelem. Pár napja néznem meg a meki árait. Egy menü átlagosan 1200 ft. Ebből egy szegény két napra megfőz a családjának. Nem fikcióként mondom, hanem mint gyakorló háziasszony, akinek ezt nap mint nap meg kell valósítani.

2011. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!